dr n. med. Wojciech Tanecki

Kardiolog

Wysokiej klasy specjalista. Cierpliwie i dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegało leczenie jak też przedstawił różne opcje, co nie jest bez znaczenia. SERDECZNIE POLECAM

Lekarz fachowy i mily obsługa na wysokim poziomie potrafi uspokoić i podnieść na duchu. Miałam wiele obaw związanych z leczeniem ale mogę już spokojnie ocenić, wszystko ok !!! :))))Polecam:)))

Gorąco będę Pana polecać Panie doktorze . Pańskie zaangażowanie w profesjonalną pomoc, indywidualne podejście i poczucie humoru podtrzymujące na duchu są BEZCENNE. DZIĘKUJĘ !!! I z całego serca polecam !!! .....Dorota z Wrocławia

to wspanialy lekarz! Pan dr. Wojciech Tanecki z Medixu we Wrocławiu jest wspaniałym KARDIOLOGIEM !!! Wprost Cudownym czlowiekiem,z pieknym podejsciem do pacjenow. .Dziekujemy Panie doktorze za Pana serce i wiedze ! -Wróbel .M.

Doktor Tanecki umie wysłuchać, poradzić, a przede wszystkim jest bardzo dobrym specjalistą. Jego wiedza oraz umiejętności sprawiły, że mimo wcześniejszych poważnych kłopotów z sercem dziś jestem osobą w pełni sprawną. Jak najbardziej polecam tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Głogów"?

Kościuszki 15a lok. 232
56-300 Głogów
Kościuszki 15a lok. 232
56-300 Głogów
ulica Głogowska 5
59-160 Radwanice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROMED" Sp. z o.o.
ulica Różyckiego 6
58-506 Jelenia Góra
KARDIOMEDICAL - PORADNIE KARDIOLOGICZNE Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Filia Nr 1 we Wrocławiu
ulica Legnicka 55/1
55-020 Żórawina
Gminny Ośrodek Zdrowia w Żórawinie
Urzędnicza 11
55-020 Żórawina
KardioMedical Poradnie Kardiologiczne Sp.z o.o.
Krakowska 141-155
50-428 Wrocław