dr n. med. Wojciech Tarnowski

2,6
2,9
2,5
2,5

Lekarz całkiem miły, jednak nie polecam go do prowadzenia ciąży. Na jakiekolwiek pytania odpowiada "tak, to normalne". Gdybym nie zmieniła lekarza prowadzącego urodziłabym dziecko przedwcześnie ponieważ moje objawy byly przez lekarza Tarnowskiego bagatelizowane. Nie dostałam skierowania na podstawowe badania jakie należy zrobić w ciąży (poza moczem, morfologią i glukozą - chodziłam do niego do okolo 30tc).Ponadto lekarz pali papierosy w gabinecie (przychodnia w Bytomiu) co jest karygodne i niedopuszczalne. Jedyne do czego Pan sie nadaje to do wypisania L4 bo podczas badań również nie jest delikatny - badań mam na myśli pobranie wymazu do cytologi. Innych badań nie robil.

Nie polecam. Byłam u niego na pierwszej wizycie w sprawie zaburzeń miesiaczkowania. Oprócz wsadzenia mi tam palców nie zrobił kompletnie nic innego. Do tego jest bardzo nieprzyjemny. Zachowuje się jakby siedział tam za karę. Przez tego Pana moja pierwsza wizyte ginekologiczna wspominam bardzo zle. Lepiej niech na emeryturę przejdzie!

Ja jestem zadowolona z tego lekarza chociaż żadnej ciąży u mnie nie prowadził ale z czystym sumieniem poleciłam go mojej córce

Mam problem z zajściem w ciążę i kiedy skierowałam się do pana doktora po skierowanie na badanie sprawdzające owulację odesłał mnie do apteki po test, po czym dodał, że są one raczej słabe. Badać mnie nie chciał, bo "po co się rozbierać jak nie ma takiej potrzeby"... Na różne pytania dotyczące płodności odpowiadał, że to nie ma żadnego wpływu (m.in. papierosy!).

Owszem, pan doktor jest bardzo uprzejmy i tłumaczył wszystko o co się go zapytałam, ale nie o to chodzi przy wizycie u dobrego lekarza. Prowadził moje dwie ciąże, byłam zadowolona przy pierwszej, dopóki nie wiedziałam co powinno się badać w ciąży. Wizyty polegały głównie na posłuchaniu tętna maleństwa. Na USG chodziłam do prywatnego gabinetu. Badana ginekologicznie nie byłam, bo "skoro nic się niepokojącego nie dzieje to po co ryzykować, każde badanie jest ingerencją w ciążę". Rzeczywiście nic się nie działo niepokojącego, tylko dotąd nie wiadomo dlaczego dziecko urodziło się miesiąc przed terminem. Na szczęście skończyło się dobrze. W drugiej ciąży doktor przeoczył duże rozwarcie i skrócenie szyjki macicy w siódmym miesiącu, pewnie dlatego że dalej nie bada ginekologicznie pacjentki ciężarnej, żeby nie zaszkodzić ciąży. Rozwarcie zauważył inny lekarz, do którego poszłam w zastępstwie kiedy dr Tarnowski był na urlopie. Odtąd do końca ciąży dr badał mnie tylko na moje wyraźne żądanie, ostatecznie wtedy poród przedwczesny udało się powstrzymać lekami i leżeniem przez 6 tygodni, z tą otwartą szyjką dotrwałam do 39 tygodnia. USG ciążowe robiłam zamiast prywatnie to z NFZ i doktor robił to badanie byle jak, nie zmierzył dziecka a na moje pytanie jakie jest duże podał mi wymiary z tabelki wg tygodnia ciąży. Okazało się później, że dziecko było duże, urodziło się 4,3kg, że za wcześnie zeszło do kanału rodnego więc w szpitalu na podtrzymaniu ciąży nie dało się już ocenić wymiarów główki, że poród był z komplikacjami. A wystarczyło mnie badać w ciąży i odpowiednio wcześnie zalecić choćby leżenie...
Do tego lekarza można pójść chyba wyłącznie po recepty, kiedy pacjentka nie chce/nie lubi być badana, a potrzebuje leki.

LEKARZ UPRZEJMY POŚWIĘCA DUZO CZASU PACJENTOWI KOMPETENTNY

LEKARZ UPRZEJMY POŚWIĘCA DUZO CZASU PACJENTOWI KOMPETENTNY

Zdecydowanie nie!!! Brakuje skali. Tym Panem bo nie jest lekarzem powinna zainteresować się prokuratura. Nie polecam. Chcesz urodzić dziecko to uciekaj do prawdziwego lekarza. Ten tylko udaje że się zna, kasuje za publiczne wizyty, zleca zbędne badania u siebie prywatnie, a miedzy 3-6 miesiącem ciąży daje skierowanie na usunięcie zdrowej ciąży. Jestem szczęśliwą mamą tylko dzięki temu że skonsultowałam się u prawdziwego lekarza.

Chodzę do Pana doktora i prywatnie i z NFZ. Jestem zadowolona. Pan doktor "doglądał" także moje ciąży zawsze odpowiadał na moje pytania i wyjaśniał wątpliwości. Obecnie mieszkam za granicą i przynajmniej 2 razy w roku latam do Polski do Pana Doktora właśnie na badania i rutynowe wizyty. Zawsze podchodzi do sprawy poważnie i profesjonalnie przy czym jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Nie jest to mój pierwszy ginekolog i ze wszystkich u których byłam polecam tylko tego.

Byłam u tego pana doktora na swojej pierwszej wizycie.Od początku starał się mnie uspokoić bo widział jak się denerwowałam.Nie badał mnie ze względu na to iż jestem dziewicą ale stwierdził,że następnym razem będzie chciał sprawdzić czy jest wszystko okej.Zapytał się co wole na bolesne miesiączki i szczegółowo wytłumaczył wsZystkie wady i zatety.Pozatym bardzo wyczerpująco odpowiadał na moje pytania. Tak więc zdecydowanie polecam.!

Porazka na calej linii! Nie rozpoznal ciazy pozamacicznej wyladowalam w szpitalu z krwotokiem!