lekarz Wojciech Tokarski

Lekarz przyjmujący na sprzedaż w Szpitalu Rydygier. Lekarz który traktuje pacjenta z góry. Niemiły arogancki. Nie chce mu się udzielać pomocy pacjentom. Z dala omijać tego lekarza. Dlaczego tacy lekarze mają kontakt z pacjentami.

Lekarz nie przeprowadził prostego zabiegu (chirurgia ogólna w Inter Medicus na Szwedzkiej w Krakowie), bo jak twierdził moja wizyta była umówiona godzinę wcześniej. Przekonany o swojej racji nalegałem, aby zweryfikował to z pielęgniarką i z zapiskami poczynionymi wcześniej w zeszycie z wizytami. Odwrócony do mnie plecami rzucił tylko nieprzyjemne "niemożliwe" i wyprosił mnie z gabinetu. Próby przekonania go kończyły się przerywaniem w połowie zdanie i skrajną nieuprzejmość. Nadmienię tylko, że cała procedura weryfikacji potrwałaby 30 sekund. Być może ja byłem w błędzie, ale nie dane było mi tego sprawdzić, bo lekarz wykazał się skrajnym brakiem zaangażowania i empatii.

Lekarz skrajnie nieprzyjemny, arogancji, oschły, o zerowej empatii. Przy tym absolutnie niekomunikatywny i wyniosły. Bardzo przedmiotowe traktowanie pacjenta. Absolutnie odradzam kontakt z tym panem.

Zastanawiam się, czemu ludzie o tak skrajnie negatywny nastawieniu do drugiego człowieka zajmują się (teoretycznie) niesieniem pomocy medycznej.

Nie prawidłowa diagnoza mojej choroby. Miałem bardzo wysoką gorączkę 39 ,bardzo duży ból podczas oddawania moczu,utrzymujący się przez ok 4 tygodnie,wydzielina podczas oddawania moczu,częste dreszcze w nocy.... A więc opowiedziałem to temu oto lekarzowi na wieczornej wizycie w szpitalu na oddziale ratunkowym a on poprostu powiedział że nie kwalifikuję się do konsultacji urologicznej ponieważ nie zatrzymał mi się mocz ani nie mam krwiomoczu więc wysłał mnie do domu!!! Byłem zbulwersowany tą decyzją!!! Poniedziałek udaję się wieczorem na wizyte urologiczną prywatnie z takimi samymi objawami.Doktor bardzo miło zemną rozmawia profesjonalnie mnie bada i stwierdza ZAPALENIE PROSTATY. A więc stwierdzam: pan Wojciech Tokarski nie powinien pracować nawet w weterynarii!!!!! Ponieważ nawet zwierzątek się tak nie traktuje!!! Gdy spotkacie tego lekarza w klinice im.Rydygiera w Krakowie lub gdzie kolwiek to uważajcie bo może się to żle dla was skończyć!!! Ja już wracam do zdrowia a zawdzięczam to tylko lekarzowi do którego poszłem prywatnie!!! Dziękuję!!!