lekarz Wojciech Tokarzewski

Witam, doktor cudowny, wspaniały człowiek, jak dla mnie wybitny specjalista w dziedzinie operacji tarczycy. Naprawdę oby więcej takich wspaniałych lekarzy.

Ze względu na brak możliwości odwiedzin, bezpośredniego kontaktu z lekarzem jestem po konsultacji telefonicznej dot. stanu zdrowia osoby po zabiegu chirurgicznym. Pan doktor udzielił mi wyczerpujących informacji z ogromną cierpliwością, spokojem- prostym, jasnym przekazem. Niesamowicie sympatyczny człowiek.

Jako świeżo upieczona pacjentka Pana Doktora potwierdzam pozytywne opinie. Ze wszystkich lekarzy z jakimi się zetknęłam w szpitalu (operacja wycięcia wyrostka robaczkowego) Pan Doktor był najsympatyczniejszy i miał najbardziej ludzkie podejście do pacjentów, którzy w czasie powrotu do zdrowia nie potrzebują nad sobą zdenerwowanych swoja rola lekarzy.

Z panem dr Wojciechem Tokarzewskim zetknąłem się dwukrotnie - kilka lat temu jako pacjent i parę tygodni temu jako osoba postronna,polecająca usługi Pana doktora.W obu przypadkach zetknąłem sie z osobą która swoim spokojem oraz ogromną kultura osobistą utwierdziła mnie w trafności wyboru lekarza.Obie udane interwencje świadczą że obie wymienione poprzednio cechy poparte są profesjonalną wiedzą zawodowa. Marian Walecki.

Marian Walecki.

Kompetentny, dyskretny, zapewniający poczucie bezpieczeństwa. Lekarz, któremu bez wahania można powierzyć to co dla człowieka najważniejsze.

Kompetentny, dyskretny, zapewniający poczucie bezpieczeństwa.
Lekarz, któremu bez wahania można powierzyć to co dla człowieka najważniejsze.

fantastyczny doktor - to nie jest reklama lekarza, ten doktor to nie jest jakiś showman, bardzo poważnie podchodzi do swojej pracy, i czas poświęcany jednemu pacjentowi czasem wielokrotnie przewyższa tak myśle czas poświęcany swojej rodzinie, czy wogóle własnym codziennym sprawom - bywa tak, że cały tydzien czy i nawet dłużej - to jest niekonczący sie odcinek jednego pacjenta - z potrzeby schorzenia tegoż właśnie pacjenta i ten czas,nie jest mu zabrany,jest mu przydzielony kompetencją tego chirurga przy rozplanowaniu,co jest zaskakujące, pracy oddziału tak - że reszta pacjentów nie traci...