lekarz Wojciech Turek

Laryngolog, Medycyna estetyczna

Bardzo miły, uśmiechnięty a przede wszystkim niezwykle kompetentny i dokładny. Cierpliwie tłumaczy chorobę i leczenie. Polecam. I rzeczywiście Pan doktor bardzo przyjemny dla oka ;)

Godny polecenia lekarz, uprzejmy z dużą wiedzą. Dokładnie wyjaśnia wszystkie istotne problemy. Wyleczył moje dziecko. Dziękuję.

niestety w moim przypadku nie zlecił wykonania odpowiednich badań, prawie straciłam słuch, mimo wszystko na oddziale wykazał się rozległą wiedzą.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Leczę się już u tego doktora od roku i polecam:)

Bardzo uprzejmy i spokojny lekarz zwłaszcza jeśli chodzi o małe dzieci.Jeśli chodzi o wyjaśnienie problemu i leczenie również oceniam że jest na najwyższym poziomie ze znańych mi lekarzy.Polecam......Do tego to szalenie przystojny mężczyzna...

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Gryfice"?

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg
Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
Śniadeckich 38
72-300 Gryfice

Witosa 9a
72-320 Trzebiatów
Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ALERGO-MED" Kaminiarz Stanisława
11 Listopada 7
72-300 Gryfice