lekarz Wojciech Turkiewicz

Chirurg ogólny, Flebolog

Jeśli tacy lekarze pracują i nas leczą jak p.Turkiewicz to pytam gdzie my jesteśmy i teraz ciesze się że mieszkam w Poznaniu i moja mama trafiła na pana Turkiewicza. Dziękuje Bardzo i niech każdy ma takiego lekarza

Dziękuje Bardzo i niech każdy ma takiego lekarza

Pan Doktor Wojciech Turkiewicz jest mistrzem świata:-). Ciepły, życzliwy z ogromną klasą lekarz:)). Dwa tygodnie temu zrobił mi zabieg - szybka, sprawna i finalnie baaardzo efektowna akcja. Operacja bez komplikacji,szwy równiutkie,prawie niewidoczne.Pan Doktor to świetny specjalista-podczas pierwszej i kolejnych konsultacji cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania,ale przede wszystkim ma bardzo duże doświadczenie i zmysł estetyczny,wie które rozwiązanie będzie najlepsze.Warto mu zaufać. Dziękuję bardzo, Panie doktorze. Pacjentka M.W.

Dusza nie człowiek. :-) takich lekarzy szukac ze świecą. Mój woreczek żółciowy usunięty profesjonalnie, nawet nie wiem, że go nie mam. To najbardziej inteligentny, CIEPŁY SYMPATYCZNY, OBOWIĄZKOWY LEKARZ I CZŁOWIEK JAKIEGO ZNAM. Jest też moim Przyjacielem ale zapewniam , że bez względu na powinowactwa to bardzo wyjątkowa osobowość. Takich lekarzy oglądamy w filmach a tu mamy na żywo. Jestem bardzo dumna z Przyjaźni z Tobą.:-)

Nie tylko świetny lekarz, podchodzący kompleksowo do pacjenta,ale przede wszystkim bardzo życzliwy i odpowiedzialny Człowiek.Polecam Jego każdemu, kto potrzebuje w tym temacie pomocy!

Bardzo dobry Chirurg. Takich lekarzy jak Dr n. med. Wojciech Turkiewicz, tylko szukać. Miły kompetentny, wszystko tłumaczący i poświęcający pacjentowi tyle czasu ile trzeba bez spoglądania na zegarek. Polecam każdemu tego specjalistę.

Polecam każdemu tego specjalistę.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Poznań"?

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15