lekarz Wojciech Ugorski

Kardiolog

Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził, ale te potwarze tutaj opublikowane przez jakichś anonimów są po prostu obrzydliwe . Nie chce korzystać z firmy która pozwala na anonimowe komentarze niewiadomo od kogo. Jestem pacjentka Doktora od blisko 18 lat a w międzyczasie znałam tylko kilku lekarzy tak kompetentnych i pełnych empatii jak on. Mogę wiele powiedzieć na temat Pana Doktora ale nic z tych powyższych paszkwili nie jest prawda. Życzę wszystkim by na swej drodze napotykali tylko takich lekarzy jak dr Ugorski. Polecam pana doktora Ugorskiego z całego serca. Korzystajcie bo niedługo Doktor odejdzie na emeryturę a nie ma kim go zastąpić.

Kompletne dno... Tylko tak można to określić Wizyta na NFZ. Pan "doktor" nie odpowiada na dzień dobry, kultury brak, to fakt. Ale to jeszcze nic. Czyta wypis ze szpitala...i tu pada pytanie: "Skoro tam pana leczyli to czemu pan do nich nie wrócił, tylko tutaj przychodzi? Trzeba tam wrócić!" Dalej z wielką łaską i w całkowitym milczeniu bada mnie. (...) Zapisuje sobie coś, wzdycha, dalej nic nie mówi. Widocznie medycyna to dla niego wiedza tajemna... Zapisuje leki i informuje, że co mi jest dowiemy się jak zrobię wszystkie badania. To ...

Kompletne dno... Tylko tak można to określić
Wizyta na NFZ. Pan "doktor" nie odpowiada na dzień dobry, kultury brak, to fakt. Ale to jeszcze nic. Czyta wypis ze szpitala...i tu pada pytanie: "Skoro tam pana leczyli to czemu pan do nich nie wrócił, tylko tutaj przychodzi? Trzeba tam wrócić!" Dalej z wielką łaską i w całkowitym milczeniu bada mnie. (...) Zapisuje sobie coś, wzdycha, dalej nic nie mówi. Widocznie medycyna to dla niego wiedza tajemna... Zapisuje leki i informuje, że co mi jest dowiemy się jak zrobię wszystkie badania. To właściwie jedyna informacja jaką podczas wizyty uzyskałem. Ostrzegam wszystkich przed usługami tego pana.

Wspaniały lekarz! Po ostatnich wizytach u innych lekarzy specjalistów nie spodziewałam się niczego dobrego i... wyszłam bardzo mile zaskoczona. Przesympatyczny człowiek, bardzo dociekliwy, skrupulatny i miły. Opowiedział dokładnie co, dlaczego i z jakiego powodu. Bada kompleksowo szukając przyczyn. Nie musiałam dopytywać nachalnie lub co gorsze po wizycie szukać odpowiedzi w internecie. Jestem bardzo zadowolona i polecam gorąco.

nie polecam na wizytę z NFZ nie najuprzejmiej traktuje ludzi.Tonacja apodyktyczna,podnosi głos za kilkuminutowe spóżnienie /nie z winy pacjenta lecz Jego personelu/.Nie jasno tłumaczy,skrótowo,/pacjent debil nie trzeba/,Zmienne nastroje,po drugiej i ostatniej wizycie noga nasza u tego doktora nie postoi.Szukamy innego.Nic do leczenia nie wniósł i osbę starszą potraktował byle jak.nie polecam.

Jeżeli lekarz nie odpowiada pacjentowi na ,,Dzień dobry'' ,,Dzień dobry'' to jest cham albo pogardza pacjentem. Może jest dobrym lekarzem dla pacjentów z pierwszym rozpoznaniem choroby ale dla pacjentów po zawale i bajpasach nie jest w stanie nic pomóc, dlatego ostrzegam pacjentów po bajpasach żeby szukali innego kardiologa.

Chodzę do pana doktora chyba już 4 lata i zawsze jest to bardzo miła wizyta. Mimo, ze leczę się w ramach NFOZ czuję się tak jak na wizycie prywatnej. Jedyny problem to zarejestrowanie się. Jak narazie udaje mi się. No i dobrze, ze moje serce czeka cierpliwie na półroczne wizyty i ma się nienajgorzej.

Witam. Chciałam polecić Pana Ugorskiego wszystkim, którzy od lekarza oczekują nie tylko rzetelności i kompetencji - bo mnie osobiście te dwie cechy nie wystarczą żeby się u kogoś leczyć, mimo ciężkiej choroby. Do doktora chodzę z babcią która mimo świeżego umysłu pewnych pojęć nie zna i nie rozumie. Zazwyczaj lekarze rozmawiają tylko ze mną jakby babci obok nie było. Pan Ugorski tłumaczy wszystko zrozumiale i z cierpliwością a przede wszystkim spokojnie i dokładnie. Wizyta nie zależnie czy prywatna czy na też nie, trwa tyle samo czasu i jest tak samo kompleksowa. Polecam i pozdrawiam.

cudowny człowiek, rewelacyjny lekarz! niezwykle kompetentny, rzeczowy, skrupulatnie badający i stawiający trafne diagnozy