dr Wojciech Wądołowski

Lekarz rodzinny

dcfdsvfd gt tght rhtyh yh th hhyy ytyj dcfdsvfd gt tght rhtyh yh th hhyy ytyj dcfdsvfd gt tght rhtyh yh th hhyy ytyj dcfdsvfd gt tght rhtyh yh th hhyy ytyj

Bardzo wnikliwy lekarz, bardzo dobry organizator pracy personelu medycznego( Jest Szefem Ośrodka). Empatyczny i zawsze do dyspozycji pacjentów.W tym Ośrodku nie ma krzyków i bałaganu. Jest życzliwość i pomoc. Warto zwrócić uwagę na wyjątkowo pozytywny stosunek Pana Doktora do Seniorów, wiem o tym dobrze, bo opiekował się moją Mamą. Wszyscy jesteśmy Jego pacjentami. Polecam dra Wądołowskiego.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Zalesie Górne"?

Wiejski Ośrodek Zdrowia
Złotej Jesieni 1