lekarz Wojciech Wądrzyk

Laryngolog, Audiolog, Foniatra

1,6
1,5
1,5

Nie polecam z daleka od tego lekarza mojemu dziecku które ma chore migdały przepisał leki na alergie z dawka która dorosły człowiek nie może wziąść

Pan doktor jest nieuprzejmy, jest z nim utrudniony kontakt, nie wyjaśnienia stanu zdrowia, niechętnie udziela jakichkolwiek informacji.

Stanowczo odradzam. Po płukaniu ucha przeprowadzonym przez tego pana historia zakończyła się z zapaleniem ucha środkowego w szpitalu pod Szyndzielnią.

Tragedia. Byłam u niego drugi raz, za pierwszym razem był strasznie niesympatyczny, ale tłumaczyłam to sobie tym, że się spóźniłam. Za drugim razem jednak już nie dość, że dalej tak samo gburowaty to wydawał się jak by był na mocnym rauszu, albo po ciężko zakrapianej nocy. Nie szło zrozumieć ani słowa. Zero zainteresowania pacjentem, zero empatii, zero czegokolwiek pozytywnego. NIE POLECAM.

Bardzo profesjonalne podejsce do pacjenta, konkretne i rzeczowe, corka mimo tego ze bardzo sie bala isc do lekarza poprzez podejscie doktora strach minol. Polecam!

Zdecydowanie odradzam wizyty u tego lekarza. Brak podejścia do pacjenta , wieczne pośpieszanie sprawy a co za tym idzie brak jakiegokolwiek wytłumaczenia choroby i sposobu leczenia - Zupełnie nie słuchał co się do niego mówi.. Nie polecam !

Lekarz bardzo niesympatyczny i niekompetentny, radzę go unikać , szczególnie jeżeli chodzi o leczenie małych dzieci, moje dziecko po kontakcie z nim, nie dość , że nie uzyskało pomocy , to nabawiło się traumy !!

Jak byłem u niego na badaniach okresowych to nawet do gardła nie zajrzał, a tylko wypisał papiery.