lekarz Wojciech Wichłacz

3,3
3,2
3,4
3,1

Byłam operowana przez dr Wichłacza w ramach NFZ w Enel Med. Od razu chciał, żebym zapisała się na drugą PŁATNĄ wizytę (pierwsza konsultacja jest bezpłatna). Czas poświęcony mi to 5 minut. Nie tłumaczy przed, ani po operacji. Na osobności jego zachowanie jest aroganckie. Potrafi unieść głos, jeżeli pacjent domaga się swoich praw. Przy świadkach udaje miłego i z poczuciem humoru. Operuje tylko w jeden znany mu stary sposób mimo postępu medycyny. Inny ortopeda dziwił się tak inwazyjnie przeprowadzonej oparacji. Ból i męczarnia po zabiegu nie do opisania. ODRADZAM wszystkim, dla których ważne jest zdrowie.

TRAGEDIA!!!! w życiu nie spotkałam takiego lekarza. Dziecko w szpitalu, wpadł 1 raz na tydzień, zrobił zabieg, nie przedstawił sie, nie odpowiadał na pytania, beszczelny, zlozyłam na niego skargę!wg niego pacjent ani rodzic nie maja zadnych praw.

Pan doktor zrobił na nas bardzo dobre pierwsze wrażenie ponieważ był miły i uśmiechnięty, miał podejście do dzieci, synek chętnie wykonywał jego polecenia. Niestety diagnoza wzbudziła nasze podejrzenia a wyjaśnień na czym polega choroba, jak ją leczyć i skąd się wzięła - w sumie nie było. Trafiliśmy do doktora Wichłacza z podejrzeniem urazu stopy naszego trzyletniego synka. Synek skakał na trampolinie i nagle zaczął podczas chodzenia bardzo skręcać lewą stopę do środka. Wcześniej miał stwierdzoną fizjologiczną koślawość kolan. Pan doktor nie powiedział nic o urazie stawu skokowego, wykluczył nawet koślawość! ale za to dopatrzył się wady genetycznej przywiedzenia przodostopia! Na moje zdziwinienie tą diagnozą, i zapewnienia że dziecko chodzi tak (skrecając bardzo stopę do wewnątrz) od dwóch dni (a od urodzenia widziało go przynajmniej 4 ortopedów), stwierdził, że musieliśmy tego nie zauważyć! Dodam, ze jestem na wychowawczym i spędzam z synkiem od trzech lat 24h na dobę a jego stopy i sposób chodzenia to sprawa, która niejednokrotnie spędzała mi sen z powiek i wiem jak moje dziecko chodzi i jakie ma problemy. Pan doktor zalecił nakładanie butów prawy na lewy i kontrolę za pół roku. Dziś byliśmy u dr. Sionka, jednego z najlepszych ortopedów w Warszawie, specjalisty od przywiedzenia przodostopia. Tak jak myśleliśmy, synek nie ma tej wady. Ma fizjologiczną koślawość kolan i wiotkość łącznotkankową. Nie powinien nosić butów na odwrót. Pan doktor wszystko nam dokładnie wytłumaczył i pokazał. Dziecku na szczęście nic nie jest więc diagnoza dr. Wichłacza, oprócz naszych nerwów i latania po specjalistach (byliśmy też an Niekłańskiej na Sorze gdzie stwierdzono lekki uraz stopy od trampoliny) dziecku nie zaszkodziła. Jednak mam żal, że tak łatwo pan doktor zainkasował 150zł, które mus się nie należało. Nie polecam tego lekarza, ponieważ wg mnie nie jest wystarczająco kompetentny.

Źle wspominam wizyty u Pana Doktora. 13 Lat temu w Otwocku Pan Doktor operował mi stopę. Nie dość że zabrał wszelką dokumentację medyczną ze szpitala i z przychodni pod pretekstem pisania jakiejś pracy to do dnia dzisiejszego odczuwam skutki jego pracy. Nogi w stopie prawie nie zginam. A wizyty pokontrolne trwały krótko i Pan Doktor wyśmiewał się z moich objawów twierdził że wszystko jest ok a tylko ja sobie coś uroiłam z mamą.

Byliśmy z naszą 18-miesięczną córeczką u dr. Wichłacza w centrum Babka Medica i powiem tak - zdecydowanie polecam. Wszystkie te negatywne opinie to chyba pisane są przez jakichś frustratów lub konkurencję. Bardzo uprzejmy, miły, komunikatywny - słowem świetny lekarz - polecam!

Bardzo uprzejmy, miły, komunikatywny - słowem świetny lekarz - polecam!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda dziecięcy Warszawa"?

Szpital Dziecięcy
Warszawa ul.Niekłańska 4/24

Andrzej Sionek

S.P.S.K.im.A.Grucy
Otwock ul.Konarskiego 13
Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
Przychodnia Lekarzy Specjalistów "SERCE"
ul. Okrąg 3a
Przychodnia "Babka-Medica" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Słomińskiego 19 lok. 517
Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

Waldemar Przybysz

Ortopeda dziecięcy

Kołłątaja 50 (Centrum Medyczne nad Świdrem)
Otwock

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
Medycyna Dziecięca
ul. Gawędziarzy 18,
Rembertów
NZOZ Medycyna Dziecięca. Poradnia Lekarzy Specjalistów

SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13