lekarz Wojciech Wichłacz

3,3
3,2
3,4
3,1

To bardzo kiepski lekarz! Radzę omijać go z daleka w przypadku wad postawy i schorzeń kręgosłupa! Potrafi wmówić pacjentowi błędną, szkodliwą diagnozę. Bagatelizuje też niepokojące objawy, w przypadku których kluczowe dla zdrowia jest odpowiednia diagnostyka, odpowiednie badania.

Potrafi wmówić pacjentowi błędną, szkodliwą diagnozę.

lek.w.wichłacza oceniam bardzo źle!Prywatne wizyty u lek.nie dają prawdzwego wizerunku-płacimy za jego uśmich,uprzejmość itd. W przychodni publicznej średni czas wizyty to ok.1-2 min-bo czas go nagli do prywatnej kliniki.Mnie w tym czasie zdążył poinformować gdzie przyjmuje prywatnie i na tym wizytę zakończono.

Polecam pana doktora.Uprzejmy z poczuciem humoru.Córka miała spuchniętą nogę,po miesięcznym opatrunku gipsowym.Od miesiąca jeździliśmy od lekarza do lekarza,zaliczając również dwutygodniowy pobyt w szpitalu.Były diagnozy najróżniejsze w tym min.zapalenie stawów,zapalenie żył.Dostawała sterydy,zalecano zastrzyk dostawowy hormonalny,na który nie wyraziłam zgody dopóki nie skonsultuję tego z ortopedą.Okazało się,że zrobiłam słusznie.Doktor Wichłacz po obejrzeniu USG i innych badań oraz zbadaniu córki stwierdził,że to typowy stan po gipsie i absolutnie nie należy podawać leków.Rzeczywiście opuchlizna stopniowo ustępuje,bez leków.Pierwszy od dwóch miesięcy lekarz, z którym konkretnie rozmawiałam.Nie wymyśla diagnoz,tylko je stawia.Chętnie odpowiada na każde pytanie.Nie odnosi się wrażenia,że czeka na kolejnego pacjenta.Widać,że wie co mówi.Jeśli będzie taka konieczność,na pewno nie będę szukała innego ortopedy.

nie polecam nikomu, zaluje, ze zdecydowalam sie na operacje.

nie polecam nikomu, zaluje, ze zdecydowalam sie na operacje.

Godny polecenia lekarz. Wspaniały specjalista, miły, z poczuciem humoru, mający dobry kontakt z pacjentem. Zawsze wszystko wytłumaczy, odpowie na każde pytanie. Wizyty u Pana doktora są przyjemnością. Oby więcej było takich lekarzy!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda dziecięcy Warszawa"?

Szpital Dziecięcy
Warszawa ul.Niekłańska 4/24

Andrzej Sionek

S.P.S.K.im.A.Grucy
Otwock ul.Konarskiego 13
Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
Przychodnia Lekarzy Specjalistów "SERCE"
ul. Okrąg 3a
Przychodnia "Babka-Medica" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Słomińskiego 19 lok. 517
Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

Waldemar Przybysz

Ortopeda dziecięcy

Kołłątaja 50 (Centrum Medyczne nad Świdrem)
Otwock

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
Medycyna Dziecięca
ul. Gawędziarzy 18,
Rembertów
NZOZ Medycyna Dziecięca. Poradnia Lekarzy Specjalistów

SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13