prof. dr hab. n. med. Wojciech Woźniak

Chirurg onkolog

Był wspaniałym lekarzem i człowiekiem dzięki któremu żyje i mam rękę potrafił rozmawiać, słuchać i odpowiadać na wszystkie pytania nawet te zadawane przez dzieci które nie zawsze miały sens, zawsze miał czas dla swoich małych pacjentów i ich rodziców, nawet po 10 latach po leczeniu poznawał swoich pacjentów i po takim długim czasie nie odmówił konsultacji i pomocy. Trafić w życiu na taką wspaniałą osobę to wielkie szczęście. Niestety ten wspaniały człowiek odszedł od nas już na zawsze 24 grudnia 2012r. Niechaj odpoczywa w pokoju

Wspaniały człowiek traktujący pacjentów jak przyjaciół.

Wspaniały człowiek traktujący pacjentów jak przyjaciół.

Przecudowny człowiek który ratuje życie dzieci mieć takiego lekarza i znać takiego człowiek to największe szczęście .Dziękuję Panie Profesorze za wszystkie lata leczenia i za to że żyje .

Profesor Woźniak jest najlepszym onkologiem jakiego spotkałam. Gdy zachorowałam i miałam mieć operację w szpitalu odbywał się strajk anestezjologów ówczesny dr hab. n. med. przekonał anestezjologów że mój przypadek wymaga natychmiastowej operacji i dzięki niemu kilka chwil później jechałam na blok operacyjny.

to pierwszy lekarz, który rozmawiał, tłumaczył, był rzeczowy, a przy tym bardzo miły.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Warszawa"?

dr

OBER CLINIC
Chałubińskiego 8
ul.Roentgena
enel-med
Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock