lekarz Wojciech Wyrwa

Internista

Świetny lekarz, stawia bardzo trafne diagnozy, świetny fachowiec, uprzejmy, Gorąco polecam, mało jest takich lekarzy jak doktor Wyrwa.

Świetny lekarz, stawia bardzo trafne diagnozy, świetny fachowiec,
uprzejmy,
Gorąco polecam, mało jest takich lekarzy jak doktor Wyrwa.

świetny lekarz ,czekając na wizytę myślałem ,że zesłabnę z bólu. Jak tylko wizyta się skończyła mi już się poprawiło ,nie zdążyłem jeszcze leków wykupić a już czułem poprawę. Gość zna się na rzeczy naprawdę ,mówi spokojnie,rzeczowo bez nerwów. Na gardło przepisał mi konkretny lek(nie dobry w smaku) ,bo lekarstwo musi być niesmaczne inaczej nie działa. Zaskoczyło mnie to ,że bardzo długo osłuchiwał mi klatkę piersiową(z 3-4 minut) jakby chciał sprawdzić na 100% czy jest wszystko dobrze. U innych lekarzy nie trwało to nigdy dłużej jak 30sekund.

Bardzo dobrze diagnozuje,cierpliwy, podchodzi do pacjenta jak do czlowieka! Bardzo dobry lekarz! Dziekuje Panie doktorze, polecam!

cenię Pana doktora zawsze prawidłowo zdiagnozował dolegliwości i zawsze po jednej wizycie następuje poprawa.Szkoda że ostatnio jest tygodniowe oczekiwanie na wizytę.

Traktuje pacjenta jak osobe! Fantastycznie zdiagnozowal moja chorobe i bede mu za to zawsze wdzieczna!

Wciąż poszukujesz "Internista Kościan"?

PULS
Osiedle Jagiellońskie 51-53

ul. Władysława Stanisława Reymonta 17 A
60-791 Poznań
ul. Prosta 23
INKARD Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Hetmańska 1 a/12
60-254 Poznań
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Szpital w Puszczykowie im. prof. Stefana Tytusa Dąbrowskiego"- świadczenia iambulatoryjne
Józefa Ignacego Kraszewskiego 11
62-041 Puszczykowo