dr n. med. Wojciech Zajęcki

Patomorfolog

Anioł, nie lekarz... Po prostu! Nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Cierpliwy, profesjonalny, pomocny. Wszystko wytłumaczył i uspokoił. Przy biopsji delikatny. Dziękuję za wszystko Panie Doktorze

Dziękuję za wszystko Panie Doktorze

Pełen profesjonalizm. Szybko, sprawnie i na czas, a przede wszystkim bezboleśnie. Miła atmosfera, spokojnie bez nerwów, dokładne tłumaczenie. Jestem pod wrażeniem.

Lekarz z powołania. Juz w pierwszej minucie bo wejściu do gabinetu moj stres poprostu znikł. Poczucie humoru i ciepło bijące od tego człowieka poprostu zaparlo mi dech w piersiach. Z taka zyczliwoscia spotkalam sie pierwszy raz w polskim gabinecie lekarskim!

lekarz idealny !!!!! jeszcze sie z takim nie spotkałem. Na biopsje przyszedłem z pełnymi gaciami a tu po kilku zdaniach z doktorem strach minął :) najpierw wywiad potem usg i praktycznie bezboleśnie i błyskawiczne wkłucie. Poproszę więcej takich lekarzy :p

Oby więcej takich lekarzy! Dr Zajęcki przede wszystkim jest bardzo sympatycznym człowiekiem, co znacznie rozluźnia atmosferę, kiedy jest się zestresowanym i nie wiadomo, co nas czeka. Tłumaczy, na czym będzie polegała biopsja, wypytuje o drogę do szpitala, jednym słowem, życzliwy i dobry lekarz.