prof. dr hab. n. med. Wojciech Zegarski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

1,7
1,8

Mało zainteresowany pacjentem. Kompletnie nic nie doradził. Wizytę zakończył po kilku minutach nie zagłębiając się w szczegóły. Aby kasa się zgadzała. Nie polecam

Nie polecam. 20 lat temu,bratowej laparoskopowo wykonał wycięcie woreczka żółciowego, oczywiście z poważnymi powikłaniami. Teraz mojej znajomej wykonał laparoskopowo wycięcie guza na j.grubym, z powikłaniami. To jest lekarz?.... Chyba sobie dyplom kupił. NIE POLECAM.

Nie polecam, Pan doktor leczył moją mamę niestety szybko zmieniliśmy lekarza, doktor był nieuprzejmy, nie zainteresowany pacjentem, a specjalizacja wymaga jednak trochę empatii

Nieprofesjonalny, nieuprzejmy, nie wzbudza zaufania. Liczy się tylko kasa.

Nieprofesjonalny, nieuprzejmy, nie wzbudza zaufania. Liczy się tylko kasa.

rzadko chodzę do lekarza, a jak już trafię to od razu na takiego Zegarskiego :(. NIE POLECAM! Ten konował do niczego się nie nadaje

Wspaniały specjalista wielka klasa bardzo pomógł w opętani mamy z Buzek jelita grubego. Jestem bardzo zadowolony z lecżenia. Polecam.