Wojciech Zwierzyński

Urolog

Niezła złotówa-patrzy tylko na kase. Dostalam pilne skierowanie poniewaz podejrzewano kamienie oraz problemy z nerkami.. na co lekarz odpowiedzial mi ze on sie tym nie zajmuje i kto mu za to zaplaci. Bardzo niemily i arogancki. Z łaska spojrzal na wyniki, lekcewazyl moje pytania i bardzo czesto nie dawal mi dojsc do slowa. Chyba nie lubi NFZ. Pacjentów bada bardzo pobieżnie

Dziś, jak przed 12 laty dr Zwierzyński profesjonalnie (w przeciwieństwie do Kliniki Urologicznej w Szczecinie) zajął się moim tatą i jego rakiem. Przemiły, kompetentny, ponad normę "ludzki" doktor - profesjonalista! Człowiek z podejściem i ogromna wiedzą! Każdemu kto rozważa wizytę (prywatną czy na fundusz) POLECAMY!!! doktorze - dziękujemy!

Polecam doktora, profesjonalne podejscie, ciepla dusza, oby wiecej takich. Wyslucha o chorobie i od razu powie co trzeba zrobic, zero zawahania. Polecam.

Byłem dzisiaj u doktora z prywatną wizytą. Nie mam zastrzeżeń. Obsługa lekarska chociaż krótka, była konkretna i profesjonalna.

Doktor to człowiek "dusza dla pacjenta" ,wysłucha o chorobie i dokładnie zbada. Profesjonalizm doktora na wysokim poziomie, ponadto wspaniały chirurg. Jestem bardzo zadowolony z wizyt u doktora i polecam innym pacjentom bo dzięki doktorowi dobrze funkcjonuję. Życzę Doktorowi długich lat życia i pomagania ludziom. Wdzięczny pacjent Edward.

Wciąż poszukujesz "Urolog Zielona Góra"?

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra