zaplanował całą terapie , przedstawił co mi dolega, i pomógł w ostrym stanie. polecam

Bardzo przyjemny i uprzejmy, nie traktuje pacjenta przedmiotowo. Cierpliwie i dokładnie tłumaczy na czym polega problem, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Po kilku dniach leżenia w łóżku z ogromnym bólem kręgosłupa, wystarczyła jedna Jego wizyta, by postawić mnie na nogi. W razie potrzeby zawsze można liczyć na Jego pomoc, nie zostawia pacjenta samemu sobie. Jest specjalistą w swoim fachu, polecanym przez ortopedów i innych rehabilitantów. Dla potwierdzenia opinii – Paulina 508 35 45 77.

Bardzo kontaktowy, wytłumaczył na czym bedzie polagała rehabilitacja i co stanowi problem. Bardzo skuteczny (przynajmniej jezeli chodzi o moje plecy) polecam Grażyna

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Warszawa"?

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Warszawa, ul. Targowa 71a/1 tel 22 618 95 93
Kazury 2a lok. 31