lekarz Yehia Azab

Diabetolog, Pediatra

Lekarz bez jakiejkolwiek chęci pomocy małemu pacjentowi, omijajcie. Żeby być lekarzem wypadałoby być też trochę człowiekiem Panie Doktorze…

Potraktował nas po hamsku i zero współczucia i chęci pomocy dziecku z wysoką gorączka. Nie chciał nawet zbadać to nazywa się lekarz chyba składał jakas przysięgę.

Lekarz jest bardzo miły i zabawny. Jego polski jest w miare płynny ale z łatwością da się go zrozumieć.

Pan Doktor jest bardzo doświadczonym pediatrą z super podejściem do małych pacjentów , bardzo uprzejmy, zawsze wszystko dokładnie i spokojnie tłumaczy. Polecam

Pan doktor z super podejściem do dzieci. Kontaktowy i bardzo uprzejmy zarówno prywatnie jak i w szpitalu.

Bardzo źle wspominam współpracę z Panem Yehia. Nie umiał mnie ustawić, cukry duże za które obwiniał mnie ponieważ jego zdaniem podjadałam i nie pilnowałam się. Każda wizyta była niemiło prowadzona i kończona. Glukometr był sprawdzany dokładnie z danymi w dzienniczku samokontroli chociaż nigdy nie oszukiwałam przy uzupełnianiu go - no bo po co?

Bardzo dobry diabetolog.Dokładnie wyjaśnia jaki jest stan i jak postępować.Mam kontakt z Panem doktorem już kilka lat i stwierdzam,że jest znakomitym lekarzem.

Prowadził mnie w Lublinie jakieś 6 lat temu.Okropny lekarz. Niemiły. Nie umie przyznać się do błędu. Nie umiał mnie ustawić i miałem wysokie cukry-przychodził i grzebał po szafkach w celu znalezienie jedzenia, jednak bezskutecznie(nawet gdyby podjadanie było dla mnie normalne, to bym sie w szpitalu powstrzymywał, żeby krócej go widzieć). Gdy na oddziale zapanowała grypa przez TYDZIEŃ go nie widziałem. Nawet pielęgniarki były zdziwione. Zajęła się mną wtedy doktor prowadząca kolegę z łóżka obok. Żartował sobie z pacjentów i rzeczy, z których nie powinno sie naśmiewać.Do tego mówi niewyraźnie(ok, rozumiem, nie jest Polakiem), to prośbę o powtórzenie zdania ignorował. Polecam jedynie unikać ....