1,8

Nie polecam nikomu! Pani doktor próbuje ludzi naciągnąć na wydatki. Widzi zdesperowanych ludzi więc wciska im stek bzdur. Mnie pani doktor powiedziała że przy słabych plemnikach męża nie mam co liczyć na naturalne poczęcie.Mimo iż dwa lata wcześniej bylam w ciąży.Nie zaproponowała żadnego leczenia,od razu zabieg isci. Tydzień później okazało się że jestem w ciąży naturalnej. ODRADZAM ! tylko się niepotrzebnie zdenerwowaliśmy

Nie rozumiem poprzednich opinii. Zdecydowanie polecam Panią Doktor i klinikę. Być może nie przesiaduje z każdym pacjentem tyle ile by tego chciał ale rzeczowo podchodzi do sprawy i wszystko tłumaczy prostym językiem. Nawet zdarzyły nam się rysunki :) Mam świadomość ile par ma problemy i nie raz widziałam ile osób czekało na wizytę. Nic więc dziwnego. Nie jest nastawiona wyłącznie na in vitro! Całe leczenie zaczyna się od kompleksowych badań a następnie ustalane są metody jakie będą najskuteczniejsze. My nie korzystaliśmy z in vitro i udało się za pierwszym razem ...

Nie jest nastawiona wyłącznie na in vitro! Całe leczenie zaczyna się od kompleksowych badań a następnie ustalane są metody jakie będą najskuteczniejsze. My nie korzystaliśmy z in vitro i udało się za pierwszym razem ale postawiliśmy wszystko na jedna kartę i ryzykowaliśmy już nie ciążą bliźniaczą a mnogą. Opłaciło się! Jesteśmy szczęśliwymi rodzicami po latach starań!. Spotkałam się też z opinią, iż jest drogo. Nie zgodzę się również i z tym! Jeśli zliczyłoby się te wszystkie wizyty u pseudo lekarzy, koszty leków, podróży, terapii i zdrowia wychodzi o wiele taniej. A prawda jest taka, że szczęście i radość jaką daje MALUSZEK jest BEZCENNE!

Raczej nie polecam. Jeżeli ktoś ma problem z płodnością, może oczywiście sam spróbować. W moim przypadku wiele czynności było przeprowadzonych bardzo chaotycznie. Pani doktor miała mało czasu i nie próbowała nawet zrozumieć pacjenta - brak wyczucia.

Zdecydowanie nie polecam, klinika nastawiona tylko na leczenie in vitro (a raczej sprzedaż usług in vitro), bez względu na przyczynę niepłodności.