dr hab. n. med. Zbigniew Banaczekdr hab. n. med. Zbigniew Banaczek - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

dr hab. n. med. Zbigniew Banaczek

Ginekolog położnik, Ginekolog, USG

Zapewniam opiekę ginekologiczną nad kobietą, na każdym etapie jej życia. Od okresu dojrzewania, poprzez macierzyństwo i dorosłość, aż po okres menopauzalny .
Udzielam niezbędnego wsparcia Pacjentkom spodziewającym się dziecka, a każda przyszła mama będąc pod właściwą opieką ma zapewnione spokojne oczekiwanie na poród.

Dokładam wszelkich starań, by każda Pacjentka, która skorzysta z usług medycznych, czuła się bezpiecznie i komfortowo.

Gabinety są wyposażone w profesjonalną i nowoczesną aparaturę. Badania i zabiegi wykonywane są na miejscu, dzięki czemu pacjentki mają kompleksową opiekę.

specjalista położnictwa, ginekologii i ginekologii onkologicznej

emer. prof.nadzw. Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego w Kielcach

emer. prof.nadzw. Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu

Bardzo mi przykro, ale dr. Banaczek pomimo dużego doświadczenia i opieki zdrowotnej nad moją babcią i mamą okazał się być nieludzki. Dzisiaj wybiegłam od niego z płaczem, ponieważ nakrzyczał na mnie, że nie mam wszystkich badań (a to akurat nie jest zależne ode mnie lecz od laboratorium, z którym przychodnia ma podpisaną umowę), na dodatek nie zrobił mi USG, a jestem w 14 tyg. ciąży. Gdy zapytałam czy może mi wyjaśnić dlaczego nie wykonał tego ważnego badania odpowiedział po dłuższym czasie: głupie "tak". Na dodatek spytał mnie dlaczego płaczę. Byłam poirytowana i odpowiedziałam mu jedynie: "pan doktor przecież wie, że kobiety w ciąży są przewrażliwione, i przykro mi to mówić, ale uważałam pana za świetnego lekarza". Nie odezwał się ani słowem... Na koniec kazał jedynie przyjść jutro. Na dodatek wypisał mi przy dwóch wizytach ten sam kwas foliowy z tą samą dawką. To jakiś absurd... Mam wrażenie, że ten lekarz już się wypalił, ma swoje lata... Jeśli czytasz te opinie drogi Doktorze to proszę nie miej mi za złe... Ja tylko chcę ludzkiego traktowania i nie chcę więcej wybiegać z płaczem.

Do Prof.Banaczka poszłam ponieważ słyszałam o nim dobre opinię lecz ją się pod nimi nie podpisuję. Na początku zapisywal chyba że 3 różne leki na stan zapalny po czym dopin wykonał badanie . Później byłam umówim na zabieg ale gdy przyszłam okazało się że nie ma terminów na nfz bo to koniec miesiąca i zaproponowal komercyjny zabieg. Nie zgodziłam się bo myślę że pan doktor doskonale wiedział że nie będzie rzekomych terminów , nie wspomniałz o tym też panie z recepcji . Co do tłumaczenia czy uprzejmości to też oceniam jako fatalna. Nie polecam.

Byłam u dr Banaczka już 3 razy. Uważam, że naprawdę jest świetnym lekarzem i zna się na swoim fachu. Polecam

Chciał przeprowadzić zabieg bez aktualnych badań w sytuacji gdy poprzednie wyniki były złe i stanowiły przeciwskazanie do przeprowadzenia zabiegu. Odebrałam profesora jako osobę nieokompetentną i arogancką, bez odwagi cywilnej aby podać prawdziwe (medyczne) powody zmiany decyzji i odwołania zabiegu zakrywajac się nastawieniem pacjentki. Moim zdaniem: profesor to jeszcze nie znaczy że człowiek.

Po kilku wizytach u doktora Banaczka mam mieszane uczucia. Niby wszystko miło i przyjemnie, ale musiałam zrezygnować. Wydaje mi się niekompetentny, choć sprawiał na początku bardzo dobre wrażenie. Każda wizyta trwała bardzo długo, ale nic nie mogłam z niej wynieść. Osobiście nie polecam, choć na pewno znajdzie się kilka osób, które są zachwycone ów lekarzem.

Doktor który maprawdę indywidualnie podchodzi do kobiety jak do człowieka... wytłumaczy....wzbudza zaufanie..jest ok!!! POLECAM !!

Jestem w 10 tyg ciąży i u profesora byłam dwa razy i za trzy dni mam kolejną wizytę. To naprawdę super lekarz, polecam go każdemu. Na pierwszej wizycie bardzo rzeczowy lecz na następnej było więcej luźnej rozmowy w między czasie. Jestem z niego bardzo zadowolona. POLECAM POLECAM !!! :)

Jestem bardzo zadowolona z wizyt i zabiegu wykonanego profesjonalnie, a do tego nie musiałam za to zapłacić (co w dzisiejszych czasach myślałam że jest niemożliwe - profesjonalnie i do tego za darmo).

Według mnie to naprawdę dobry specjalista godny polecenia.

Według mnie to naprawdę dobry specjalista godny polecenia.

MIAŁM RAZ DO CZYNIENIA Z TYM PANEM I WIECEJ NIE SKORZYSTAM Z JEGO USŁUG

MIAŁM RAZ DO CZYNIENIA Z TYM PANEM I WIECEJ NIE SKORZYSTAM Z JEGO USŁUG