Polecam tego lekarza , godny zaufania . Wiele doradzi a w razie potrzeby skieruje na odpowiednie badania . Dziękuje , pozdrawiam

To wspanialy lekarz a przedewszystkim specjalista zawdzieczam P.Doktorowi bardzo duzo i dziekuje raz jeszcze

Nie polecam tego lekarza. Przepisał mi najpierw bez żadnych badań tabletki na endometriozę za prawie 250 zl (o ich cenie dowiedziałam się dopiero w aptece, nie wykupiłam ich oczywiście) a potem, tez bez żadnych badań zapisał antyki...

POLECAM OPIEKĘ TEGO LEKARZA, POŚWIĘCA DUŻO CZASU PACJENTCE, ZAWSZE UDZIELI OBSZERNYCH INFORMACJI DOT. PORUSZONEGO PROBLEMU, SKIERUJE NA ODPOWIEDNIE BADANIA JEŻELI JEST TO KONIECZNE

Polecam zdecydowanie. Pozdrawiam!

Polecam zdecydowanie. Pozdrawiam!

Witam doktor Biernacki jest lekarzem z powołania prowadził całą moja ciąże profesjonalnie podchodzi do pacjenta polecam!!!!!!