lekarz Zbigniew Boiski

Chirurg ogólny

Osoba wielkiego taktu, życzliwości, najwyższej kultury osobistej, zaangażowaniu, wybitnej profesji zawodowej, trafności diagnozy.Mówi szczerą prawdę o przyczynach, skutkach i sposobie eliminacji zgłoszonego problemu.Lekarz mający czas dla pacjenta i nie spieszący się. Super lekarz i super człowiek. Takich nam brak w tych ciężkich.Polecam

Witam tak to prawda Pan doktor Zbigniew jest bardzo dobrym lekarzem sama jestem pacjentką jestem za chwycona poleciłam wszystki Sąsiadom pana doktora i znajomym każdy,jest zadowolony

jeżeli szukacie naprawdę dobrego lekarza (nie tylko chirurga), który zajmuje się na poważnie pacjentem to szczerze polecam,

Lekarz z powołania, przyjemny, wesoły, wytłumaczy, pocieszy a co najlepsze trafnie stawia diagnozy . Męczyłam się z chorobą tyle czasu, on w jednej chwili po badaniu i wysłuchaniu moich narzekań trafił w sedno. Jestem zadowolona, poleciłam siostrze, znajomym i będę polecała - wdzięczna pacjentka. Tak trzymać Panie Doktorze!!!!!

Świetny chirurg, zabieg przecięcia wędzidełka penisa wykonany bardzo profesjonalnie, bez bólu i powikłań. Bardzo szybki powrót do pełnej sprawności, po 9 dniach od zabiegu. Gorąco polecam Dr Boiskiego oraz klinikę Wimed.