dr n. med. Zbigniew Buko

Laryngolog

Bardzo polecam tego lekarza. Profesjonalne i mile podejście do pacjenta. Duża wiedza i empatia, wyczerpujace odpowiedzi i skuteczne leczenie

bardzo dobry laryngolog z czystym sumieniem polecam tego lekarza !!!

bardzo dobry laryngolog z czystym sumieniem polecam tego lekarza !!!

Dobry lekarz do którego chętnie wrca się na badania . Bardzo sympatyczny i ma dobre podejście do dzieci

Super lekarz.Bardzo fajnie rozmawia z dziecmi.Moja córka (6 lat) bardzo go lubi.Po wielu zmaganiach w końcu wiem co dolega mojemu dziecku.Polecam.

Wyleczył mojego syna z niedosłuchu, gdzie inny lekarz twierdził, że to już zmiana na całe życie. Wyleczył też go z nawracającego kataru. Dziękuję! Mama Kuby

Dziękuję!

Mama Kuby

Zdecydowanie polecam. Miły i kompetentny lekarz.

Zdecydowanie polecam. Miły i kompetentny lekarz.

Wspaniały lekarz i przemiły człowiek, bardzo skrupulatny, kompetentny, z ogromną wiedzą. Pomógł mi "wyjść na prostą" z bardzo przewlekłego i uciążliwego schorzenia, nie trując bez potrzeby antybiotykami. Ufam Mu niemal bezkrytycznie i życzę wszystkim tak dobrego lekarza. A.B.

A.B.