lekarz Zbigniew Chabros

2,9
2,6
2,9

Miałam wątpliwą przyjemność być na konsultacji w przychodni specjalistycznej u tego pana. Mam wrażenie że on po prostu nie chce robić tego, co robi. Albo go to śmiertelnie nudzi. Pan po wysłuchaniu i obejrzeniu wypisu po prostu cos sobie ogladal na ekranie i nie miał mi nic do powiedzenia. Jak nie spytałam nic nie mówił, zalecenia musiałam wręcz wyciągać z niego . Zero zainteresowania pacjentem. Nawet nie raczył powiedzieć kiedy na kontrolę, na pytanie to co za miesiąc odparł wcześniej. Ale kiedy ? A już nie miał czasu na odp.

Lekarz nie słucha niczego co się mu próbuje powiedzieć. Z wejścia umywa ręce od problemu i wysyła do specjalistów z innych dziedzin. Arogancki, niechlujny. Pare lat mu byłam pierwszy raz gdzie odesłał mnie do innych specjalistów przez co nie pamiętałam do kogo idę. Nigdy więcej tego błędu nie popełnię. Strata czasu.

Stracony czaS na oczekiwanie, słaba diagnostyka, lekarz nie komunikatywny, ostatecznie zostałem z porada aby zgłosić się do internisty

Jak Cię bolała nóżka, jedź na operację do Chabroska, weźmie krople od wiruska i chodzenie o kulach masz zapewnione pacjencie. Jak chabros zrobi operację na biodro, do kolana noga jest twoja, dalej krew nie dopływa, stopa opada nadaje się tylko do obcięcia pacjencie.

Na operację tylko do Chabrosa, mówi żeś podpisał a on niewinny, że operacja jest nieudana pacjenci. Kup sobie wózek inwalidzki, gdy idziesz na operację na pewno Ci się przyda. Chodzenie masz z głowy pacjencie.

Na operację tylko do Chabrosa, mówi żeś podpisał

Niestety nie polecam doktora Chabrosa. Arogancki i opryskliwy w stosunku do pacjenta, niesłuchający i niedający sobie czegokolwiek powiedzieć...... Od wejścia człowiek czuje się intruzem.... Brak najmniejszej próby człowieczego zrozumienia i choćby nici empatii...

Pelne rozczarowanie.Spodziewalem sie rady wyjaśnienia a uslyszalem lekcewazrącą wypowiedź na temat urazu.

żałuje, że trafiłem na niego, nie polecam niestety, na staszica nie ma kolejek i tylko dlatego tam się udałem, ale następnym razem wolę zaczekać i iść do kogoś kto chce pomagać ludziom

Lekarz godny polecenia, jestem już w domu po operacji i już nie cierpię z bólu. Dziękuję panie doktorze :)

Dobry i sympatyczny lekarz. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Dobry i sympatyczny lekarz. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.