dr n. med. Zbigniew Chełmicki

Jestem długoletnią pacjentką Pana dr Zbigniewa Chełmickiego. Zanim trafiłam do Pana Doktora stanęłam przed dużym problemem zdrowotnym. Diagnozy kilku lekarzy były przerażające i nieodwracalne. Jednak Pan Doktor znalazł inne rozwiązanie i uratował "moja kobiecość", za co jestem niezmiernie wdzięczna i serdecznie dziękuję. Od tamtego czasu minęło już 6 lat, a ja nie szukam już innego lekarza. Pan Doktor jest delikatny, kulturalny, rzeczowy, a przede wszystkim profesjonalny. Zawsze poświęca mi dużo czasu i wyczerpująco odpowiada na moje pytania. Dzięki wspaniałej osobowości nie czuję skrępowania w Jego gabinecie. Bardzo gorąco polecam Tego ...

Bardzo gorąco polecam Tego lekarza.

Znakomity specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem oraz świetnym podejściem do pacjentki. Szczerze polecam.

usługa jak w każdym innym gabinecie nic więcej, z tą tylko różnicą, że brak wyniku usg-mimo odpłatności

świetny lekarz,całą ciążę do niego chodziłam

świetny lekarz,całą ciążę do niego chodziłam

Kompetentny, posiadający dużą wiedzę i doświadczenie, korzystający również z nowych metod. Jest osobą bardzo kulturalną i z empatią nastawioną do pacjentki.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Katowice"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita