lekarz Zbigniew Chmura

3,9

Polecam w 100%, prowadzil moja skomplikowana ciaze i mimo ze w innych szpitalach rozkladali rece,chcieli ciac na dlugo przed terminem Pan Doktor doprowadzil nas do terminu pozwolil na sn. Po porodzie nadal zainteresowany i mna i dzieckiem. Później gdy mialam problemy pomagal zlecal wszelkie konsultacje a gdy nie miał dyzuru dzwonił i sprawdzal wszystko.... Polecam !!!!!! Nie tylko lekarz ale przedewszystkim czlowiek

Jestem w 11 tygodniu ciąży jak narazie nie mam do Niego żadnych zastrzeżeń nie zgadzam się ze złymi opiniami tutaj na temat pana doktora! Każdy ma prawo mieć gorszy dzień każdy jest czasem zmęczony i przepracowany i jest tylko człowiekiem więc jak każdy lekarz i człowiek ma prawo sie pomylić wystawić złą diagnozę no niestety tak sie zdarza ale to nie powód żeby go oczerniac i wyzywać od partaczy itd..

Polecam :) lepszego lekarza nie znajdzie i to nie w prywatnym gabinecie a na NFZ :) Podejście do pacjentki i prowadzenie ciąży oceniam na 5

Nie polecam nikomu. Byłam jego pacjentką w prywatnym gabinecie. Prowadził ciążę. Wizyta byle odbębnić, szybko załatwić i skasować. Bez rozmowy ni uprzejmości, jak robot jakiś: waga, cisnienie, usg. Chaotycznie i pospiesznie. Lepiej go o nic nie pytać, bo odpowiedzi są opryskiliwe i wymijające, jakby miał pretensje, że pacjentka przedłuża wizytę. Na prośbę o ładne ujecie dzidziusia na ugs, zeby było na pamiątkę odpowiedź: "to nie jest zakład fotograficzny", a żeby pokazał dziecko w 3D: "nie mam czasu na zabawę, na takie usg to trzeba sobie osobną wizytę na pół godziny umówić". W szpitalu nawet nie poznał mnie, musiałam mu się przypomnieć, że prowadził ciążę.

Dr. Chmura może i dobry, ale niezbyt sympatyczny i postępuje bardzo chaotycznie, przynajmniej tak jest w przychodni, na pewno w gabinecie prywatnym jest dużo spokojniej, zresztą jak zawsze prywatnie.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Dąbrowa Tarnowska"?

Marek Woźniak

ulica Zazamcze 17a