lekarz Zbigniew Czyrny

USG

Wnikliwe, trafne diagnozy dr Czyrnego. Z moich doświadczeń jako pacjenta wynika, że to najlepszy specjalista w Polsce. Dziękuję bardzo

Drodzy Państwo, cała wizyta trwała od wejscia dokładnie 9 min + ok 6 min oczekiwania w poczekalni na opis. Nikt nie odmawia temu lekarzowi doświadczenia ...natomiast najwieksza ściana zapełniona certyfikatami nie zastąpi a) przeprowadzenia choćby podstawowego wywiadu przed badaniem. B) po zakończeniu badania choćby 2 słowa komentarza od siebie. c).po wydrukowanie opisu zaproszenie do gabinetu i omówienie ...jakaś konkluzja ew wytyczne. Tego wszystkiego zabrakło! Pacjenci są umawiani co kwadrans co pokazuje że jest to sprawnie działająca maszynka do robienia pieniędzy ( niskie koszta - "przychodnia" :) znajduje się w adaptowanym mieszkaniu)Rozumiem cenę wizyty 250 zł 20 lat praktyki to spora inwestycja... szkoda że pacjent a właściwie już klient gdzieś po drodze zatracił. Nie polecam.

wysokiej klasy specjalista, mam za sobą dwie wizyty - bez jakiegokolwiek zarzutu, uprzejmy, tłumaczy, co robi, żartował, jak każdy człowiek zapewne ma lepsze i gorsze dni, ale ja absolutnie nie odczułam, aby przenosił jakiekolwiek "humory" na pacjenta, zdecydowanie polecam

Nie rozumiem negatywnych komentarzy szczególnie dotyczących nieuprzejmości doktora.

Jeśli dr Czyrny przyjmowałby mnie w nieswojej klinice zrozumiałbym, że może mi poświęcić na badanie tylko 5 min., bo jest zakontraktowany jako maszynka do robienia pieniędzy. Jednak umówiłem się bezpośrednio do niego, płacąc bezpośrednio jemu 250 zł. Przez całą wizytę (trwającą ok. 5 min) nie był w stanie odezwać się do mnie (pacjenta) i ograniczył się do wydania badania na kartce. Zrozumiałem, że aby zechciał wyjaśnić mój problem chorobowy muszę zapłacić mu następne 250 za konsultację. To podejście dyskredytuje go w moich oczach jako lekarza.

Wreszcie trafna diagnoza po wielokrotnych wyprawach do różnych fachowców. Pełne skupienie na badaniu, może i nie zabawia pacjenta rozmową, ale chyba nie o to chodzi? Braków w uprzejmości nie zauważyłem, zresztą dla mnie i tak naważniejszy jest profesjonalizm lekarza a nie czarowanie uśmiechami i gadanie o pogodzie. Oczywiście jeśli ktoś (jak chyba niektórzy oceniajacy) przychodzi z własnymi pomysłami na chorobę, to może poczuć się zawiedziony. Po co przychodzi? A komentowanie aparycji lekarza to wyżyny kultury poprostu.

Szczerze polecam. Nic dodać nic ująć (patrz oceny) Nie rozumiem ludzi, którzy idą do lekarza a i tak wiedzą lepiej. Doktor zapewne ceni swój czas i nie będzie polemizował z mamusią, która uważa, że wie lepiej od niego co dolega jej synkowi. Bardzo dobrze, że wywala z gabinetu. Po co tam przyszła jedna z drugą? Kłócić się? Hmm. Ale za karę można wystawić negatywną opinię. Haha. Super! Ale się baby zemściły! Ja też bym wygonił takie prostaczki, gdybym był lekarzem. Haha

Witam i polecam, wysyłam do niego moich pacjentów (jestem fizjoterapeutą)

Witam i polecam,
wysyłam do niego moich pacjentów (jestem fizjoterapeutą)

DZIWIĄ MNIE NEGATYWNE KOMENTARZE.DLA MNIE PEŁEN PROFESIONALIZM.

DZIWIĄ MNIE NEGATYWNE KOMENTARZE.DLA MNIE PEŁEN PROFESIONALIZM.

Lekarz polecany przez wiele osób, ponoć autorytet, niestety opinia i oczekiwania kompletnie się niesprawdziły. Prosta jak się później okazało diagnoza u synka wymagała kolejnej wizyty w bezpłatnej placówce NFZ. Najedliśmy się przez niego nerwów a aparycja i język na poziomie denegerata. Wyjątkowo negatywna ocena i podziękowania pewnej międzyleskiej placówce NFZ.