Zbigniew Dębrowski

Psychiatra

Pierwsza i ostatnia wizyta u tego Pana. Cała wizyta trwała około 8 minut. Praktycznie zero pytań, rozmowy. Ledwo weszłam a niemal od razu wyszłam z receptą na bardzo silne leki bez jakiejkolwiek głębszej analizy moich problemów. Aż 180 zł wywalone w błoto. Szczerze nie polecam. Są inni psychiatrzy w Stargardzie, którzy poświęcają należyty czas pacjentowi.

Katastrofa. Pan przemiły, jak piszą inni , ale może dlatego, ze zadał tylko 2 pytania, a tak, zero słowa , siedział cicho, pierwsza- zaznaczam wizyta trwała 7 minut, 180 zł skasowane. Ok, wszystko kosztuje, ale leki jakie mi ten Pan przepisał to już przesada, kazał nie czytać opinii w internecie,jak odwiedziłam apteke to farmaceuta się prawie przewrócił, jak zobaczył. Nie wiem , czy na czworaka dalabym radę po nich chodzić. Pomyłka totalna, szkoda, ze trafiłam na niego jako pierwszego, bo niesmak pozostał.

Katastrofa.

Nie polecam tego lekarza !!! Jestem rozczarowana po tej wizycie,po wejściu do gabinetu lekarz kazał mi opowiedzieć o swoim życiu po czym bez jakich kolwiek wyjaśnień, jakiejkolwiek rozmowy wyciągnął receptę i wypisać BARDZO silne depresanty !!! Wizytka trwała 8 min po czym była ona pierwszą wizytą u takiego specjalisty!!NIE POLECAM TEGO LEKARZA LEKI SA TAK SILNE ZE NIE MA KONTAKTU Z CZŁOWIEKIEM I RZECZYWISTOŚCIĄ

Bardzo mily pomaga i zna sie na swojej pracy szkoda ze takie kolejki sa do doktora ale i tak warto szybko sprawnie i powie o co chodzi a nie wymysla godny polecenia

Profesjonalista, bardzo dobre podejście do pacjenta, jestem do tej pory zadowolona z postępów leczenia

nie polecam,nie polecam,nie polecam,nie polecam,nie polecam,nie polecam,nie polecam!!!:):):)(: nie polecam a z reszta zobaczcie sobie sami pzdr!!:)):(:(:)

nie polecam,nie polecam!!wiem co mowie,naprawde,ale jak chcecie to sami przekonajcie sie ja odradzam,mnie doktor zniechcecil do siebie bardzo,ale coz ile ludzi tyle opini...:( sa ludzie i ludziska.

Nie spelnil moich oczekiwan.Jest mily,fakt.mnie nie pomogl ,nie polecam tego pana,takie jest moje zdanie w tym temacie.odradzam.

Przykro mi to stwierdzic,ale nie polecam tego pana,jak dla mnie sie nie sprawdzil,a dokladnie nie pomogl mi.Negatywna

Jak dla mnie lekarz jest dobry,ale do brania pieniędzy,leczy starymi metodami ,co u mnie nie odniosło zadnego pozytywnego skutku.jest uprzejmy ale to na tyle.Polecam psychiatrów ze Szczecina!!-tyle opinii ile pacjentów :):):):)