Zbigniew Dębrowski

Psychiatra

Nie polecam tego lekarza !!! Jestem rozczarowana po tej wizycie,po wejściu do gabinetu lekarz kazał mi opowiedzieć o swoim życiu po czym bez jakich kolwiek wyjaśnień, jakiejkolwiek rozmowy wyciągnął receptę i wypisać BARDZO silne depresanty !!! Wizytka trwała 8 min po czym była ona pierwszą wizytą u takiego specjalisty!!NIE POLECAM TEGO LEKARZA LEKI SA TAK SILNE ZE NIE MA KONTAKTU Z CZŁOWIEKIEM I RZECZYWISTOŚCIĄ

Bardzo mily pomaga i zna sie na swojej pracy szkoda ze takie kolejki sa do doktora ale i tak warto szybko sprawnie i powie o co chodzi a nie wymysla godny polecenia

Profesjonalista, bardzo dobre podejście do pacjenta, jestem do tej pory zadowolona z postępów leczenia

nie polecam,nie polecam,nie polecam,nie polecam,nie polecam,nie polecam,nie polecam!!!:):):)(: nie polecam a z reszta zobaczcie sobie sami pzdr!!:)):(:(:)

nie polecam,nie polecam!!wiem co mowie,naprawde,ale jak chcecie to sami przekonajcie sie ja odradzam,mnie doktor zniechcecil do siebie bardzo,ale coz ile ludzi tyle opini...:( sa ludzie i ludziska.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Stargard Szczeciński"?

os. Zachód B 12e lok. 7
73-100 Stargard Szczeciński
przychodnia
obroncuw westerplate
75-500 Drawsko Pomorskie
Stargardzka 9a lok. 4
74-200 Pyrzyce
Specjalistyczne Usługi Medyczne "Łokietka"
ulica Traugutta 92
70-452 Szczecin
Centrum psychologiczno-terapeutyczne Carpe Diem
Pocztowa 35/1
70-357 Szczecin
Punkt Zdrowia Psychicznego "PSYCHE"
Przecław 58
72-005 Warzymice