lekarz Zbigniew Duraj

2,7
2,4
2,2
2,2

Mogę z ręką na sercu polecić doktora Zbigniewa Duraj. Przesympatyczny człowiek, wszystko zrozumiale wyjaśni i przede wszystkim jest bardzo kompetentny. W skali od 1 do 10 oceniam na 11. Gdyby w naszej służbie zdrowia byli tylko tacy lekarze to życie byłoby o niebo lepsze. Dziękuje Panie doktorze :)

Mój staw skokowy pozdrawia Pana Zbigniewa. Większość komentarzy daje do zrozumienia. Szkoda że nie przeczytałem ich przed umówieniem się na wizytę. Strata czasu.

Bardzo szybko zdjął mi gips, tłumacząc to nową metodą leczenia. Mam nadzieję, że to się sprawdzi.

Gdyby nie doktor DURAJ nie ruszałabym ręka jednym słowem dziei Panu DURAJOWI N I E jestem kaleką!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdecydowanie odradzam wizyte u tego lekarza. Z bolem nogi moja mama miala siadac na łozku tak zeby jemu bylo dobrze mimo bolu sciegna nogi (!!!). Dal skierowanie na przeswietlenie na USG do prywatnej kliniki (!!!!!) i kazal przyjsc za 2 tygodnie. Skandal. Odradzam pana Duraja w Dabrowie Gorniczej!!!!

Zgłosiłam się do doktora z dwoma problemami, z prośbą o konsultację w sprawie cysty podkolanowej i problemów z kręgosłupem szyjnym (mam silne zawroty głowy i lekarz audiolog zasugerował konsultację ortopedyczną oraz zrobienie rentgena kręgosłupa szyjnego - zdjęcie rentgenowskie zrobiłam prywatnie, natomiast skierowanie do doktora Duraja otrzymałam od lekarza rodzinnego) i co się okazało? Pan doktor poinformował mnie, że zajmie się tylko jednym problemem, bo za tyle mu państwo płaci i skoro on płaci podatki, a zarabia tyle, ile zarabia, to on nie będzie robił nic ponad to (sic!). Czyli wynikałoby z tej pokrętnej logiki pana doktora, że skoro pacjenta boli jednocześnie palec u nogi i bark, to lekarz może się zająć leczeniem albo nogi, albo barku. Powiem tyle - korzystam z opieki medycznej, zarówno prywatnie, jak i publicznie, ale nigdy w życiu nie zdarzyło mi się spotkać tak bezczelnego, antypatycznego i prezentującego taką postawę wobec pacjenta! Wiedzę medyczną może ma sporą, ale podejście do pacjenta niegodne nie tylko lekarza, ale i człowieka. Uważam to podejście za skandaliczne.

nie rozumiem negatywnych komentarzy odnosnie dr duraja-to specjalista wysokiej klasy,bardzo sympatyczny i kompetentny,kilka lat temu leczylem u niego kolano,obecnie peknieta kosc-nie wyobrazam sobie leczenia u innego urazowca,polecam go wszystkim znajomym

Wizyta u tego pana to nieporozumienie.Jestem w wieku,kiedy zaczyna się zwiedzać przychodnie,więc mam jako takie porównanie.Skarżyłem się na silne bóle karku,więc doradził mi zmianę samochodu i musiałem wysłuchać porad jak w warsztacie samochodowym.Inny lekarz zlecił tomografię i wykryto poważne zmiany kręgosłupa- już ponad pół roku trwa rehabilitacja. Mojej żonie po wypadku przepisał maść i prochy przeciwbólowe i zakończył w karcie leczenie.Po kilkunastu nieprzespanych nocach żona poszła do innego ortopedy,który natychmiast podjął leczenie,była blokada i prawdopodobnie skończy się zabiegiem operacyjnym. Odradzam,lepiej poszukać choćby kosztem czasu i pieniędzy.

Jest bardzo niesympatyczny i nie słucha pacjenta nie dopuszcza do głosu i traktuje jak zło konieczne nie można liczyć na profesjonalną pomoc medyczną.Nikomu nie polecam i nie życzę kontaktu z tym Panem.

nie potrafi uszanować zdania pacjenta.Jest nie sympatyczny

nie potrafi uszanować zdania pacjenta.Jest nie sympatyczny