lekarz Zbigniew Dusza

Lekarz rodzinny, Pediatra

od 13 lat jest lekarzem rodzinnym naszej rodziny,zawsze wytłumaczy co się dzieje,jak wracam od specjalisty nigdy nie komentuje sposobu leczenia innych,tylko jeżeli nie ma poprawy proponuje swoje leczenie i z reguły niepotrzebnie traciłam czas w kolejkach u specjalistów bo w nowej przychodni doktora czeka się najwyżej 5 minut,chyba że przyjdę "z marszu"to troche dłużej

Świetny lekarz, który z precyzją podchodzi do wykonywanego zawodu. Mam synka, z którym od pięciu lat jeżdżę do tego lekarza. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, dziecko szybko wraca do zdrowia. Przebieg i leczenie każdej choroby wytłumaczy w bardzo zrozumiały sposób. Polecam doktora Duszę każdemu kto ma dziecko.

Lekarz budzący zaufanie. Poświęca mi i o moim dzieciom bardzo dużo czasu i dokładnie wyjaśnia co nam dolega. Gorąco polecam!

w sumie lekarz od rzeczy, notę obniza spewnością olbrzymia trudność w uzyskaniu skierowań na badania specjalistyczne co traktuję jako niekompleksowe podchodzenie do problemu zdrowotnego, oszczędny w przepisywaniu antybiotyków jak już go przepisze to wiem ze jestem kurczę nieżle chory wizyta prywatna wygląda podobnie choć spewnością dłuższa w tłumaczenie

świetny lekarz - byłam u niego zdesperowana (mieszkam prawie 100km dalej) 3 serią antybiotyków i 1 zastrzyków, które nie działały na mojego 2,5letniego synka(nic dziwnego - wirusów nie leczy się antybiotykami). Polecił go nam znajomy i to był strzał w 10, nie zapisał antybiotyku, ma dobre podejście do dzieci, tłumaczy i nie spieszy się. Szczerze polecam.

Fantastyczny kontakt, lekarz w 100 % godny polecenia.Z moimi maluchami korzystam z usług Pana doktora od 10 lat i nigdy się nie zawiodłem. Polecam

Lekarz Zbigniew Dusza leczył mnie jeszcze 7 lat temu. Jest super ! Teraz się lecze w woj. Mazowieckim, bo się przeprowadziłem. Polecam tego lekarza.

odradzam, mnie nie wyleczył a tylko pogłębił mój stan chorobowy, i dlatego zmieniłam Tego lekarza

Po postawieniu diagnozy przez tego lekarza, mogę spać spokojnie

Po postawieniu diagnozy przez tego lekarza, mogę spać spokojnie

Od 10 lat jest lekarzem rodzinnym moim i moich dzieci.Kompetentny,zawsze wytłumaczy co sie dzieje w organizmie w czasie choroby,a nawet narysuje jak nie rozmumiem.Nigdy nie zmieniłabym Go na innego.A od 3 laT ma swoją własną przychodnię w ktorej pracują wspaniałe i oddane nam,pacjentom panie.rejestracja jest na godziny wiec bardzo rzadko się czeka dłużej niż 15 minut.