Zbigniew Ekman

2,9
2,6
2,6

Ekman ekonomista nie lekarz! Ceny z kosmosu, badanie podzielone na kilka wizyt za które każe sobie słono płacić, obraża innych, zarówno pacjentów i specjalistów u których wcześniej byłem, kwestionuje ich kompetencje ( chodzi o panią optometrystkę, która mi świetnie dobrała korekcję! Na tylko jednej wizycie!) Ignoruje pytania o dobrana korekcję - mam dobrze widzieć a sprawy techniczne nie powinny mnie interesować!

Arogancki lekarz, za leczenie liczy sobie duże koszta. Odnosił się wobec mnie wrednie. Bije wszystkich po dłoniach bez powodu.

Uważam, że dobieranie sobie soczewek kontaktowych u Z.Ekmana przypomina kupowanie bubli w telezakupach za kosmiczne pieniądze. Pan Ekman sprzedaje soczewki na zasadzie opróżnienia szafy ze starych niepotrzebnych śmieci. Za najbardziej badziewne soczewki zapłacicie nawet trzy razy drożej niż ich przeciętna cena w sklepach internetowych. Najbardziej nabiera tych, którzy dotychczas nie nosili soczewek i są niezorientowani w rodzajach i cenach soczewek. Sprzedaje im wówczas soczewki najgorsze z najgorszych za niebotyczną cenę. Wie, że każdy pacjent da się naciągnąć tylko raz więc ciągnie ile wlezie od razu. Chociaż te pierwsze diagnostyczne badanie przeprowadza bardzo dokładnie, to tak naprawdę ma to na celu wzbudzenie zaufania u pacjenta, taka gra pozorów, która jest kluczem do tego by naciągnąć na większe pieniądze. Nie zgadzam się też z tym że ma jakiś super nowoczesny sprzęt. Nawet pomiar rozstawu źrenic wykonuje przy pomocy starego suwaka a nie elektronicznego przyrządu, który uwzględnia asymetrię twarzy. Sprzęt znacznie nowszy jest choćby w Vision-Express. W zasadzie Z.Ekman wszystko chciałby załatwić gadaniem. Zdecydowanie odradzam.

nie polecam nikomu, niekompetentny, chamski, nie rozmawia z klientem, burczy nic nie chce wyjaśnić. LUDZIE NIE IDŹCIE DO NIEGO, wybierzcie kogo kolwiek innego

Jest nieuprzejmy, niekompetentny, nie zna się na tym co robi i cholernie drogi.

Jest nieuprzejmy, niekompetentny, nie zna się na tym co robi i cholernie drogi.

Naczytałam się różnych opinii o tym lekarzu, jednak większość pozytywnych, dlatego zdecydowałam się go odwiedzić. Mój problem jest typowo natury alergicznej, który sukcesywnie co jakiś czas niestety wraca. Przyszłam do tego Pana z ostrym stanem zapalnym na powiekach i spojówkach, jednak ten uparł sie, ze najpierw trzeba mi zbadać wzrok. Ok - nie jest lekarzem, nie znam się na tym, ale zanim w ogóle przeszliśmy do mojego faktycznego celu wizyty, Pan Dr musiał mi dobrać nowe szkła korekcyjne... Przyznam, że przeprowadził konkretny wywiad, jednak jego uprzejmość pozostawia wiele do życzenia. W ostateczności przypisał mi leki, które już używałam plus kilka dodatkowych, na jakiś czas było dobrze jednak problem znowu powrócił, teraz przyznam szczerze mam dylemat czy do tego Pana wrócić (pierwsza wizyta kosztowała mnie 160 zł plus 100 zł leki), nie wiem czego mogę się spodziewać teraz, a wysłuchiwać jego głupich komentarzy za kolejne 160 zł nie bardzo mi sie uśmiecha...

Powiem tak zawiodłem się na tym panu na całej linii.Po pierwsze poszedłem do niego by zbadał mój wzrok i przypisał mi soczewki.Wzrok mi zbadał i choć wizyta była droga to co do tego punktu większych zastrzeżeń nie mam.I teraz dopiero zaczynają się schody.Zaprosił mnie na kolejną wizytę z wynikami badań (np.stężenie moczu we krwi) nie wiem po co no ale jak trzeba to trzeba,badania te porobiłem i po tygodniu zameldowałem się z wynikami u pana dr.Podczas drugiej wizyty zdziwiło mnie to że na moje wyniki nawet nie spojrzał .Teraz do rzeczy ,soczewki oczywiście muszę zamówić u niego za kwotę uwaga 650zł.na pół roku. Ale to nie wszystko.Kolejną rzeczą jest to że pan dr.powiedział mi że pierwsze soczewki będą soczewkami pośrednimi a dopiero kolejne zamówione oczywiście u niego (innej opcji nie ma) za jedyne 450zł.będą tymi optymalnymi.Do tego wszystkiego dodam że na pytanie jak wielką mam wadę wzroku (chodziło mi konkretnie o parametry) usłyszałem i tu cytuję ,że sprawy techniczne nie powinny mnie obchodzić ja mam dobrze widzieć i tyle.Podsumowując u pana dr. wydałem ponad tysiąc zł.dalej nie wiem jak dużą mam wadę i oczywiście kolejnych soczewek tych za 450 zamawiał już nie będę.

Absolutny perfekcjonista:dokładny ,systematyczny,zaangażowany bez reszty moją osobą jako chorym.Nie rozprasza się w czasie wizyty.Uczciwie przedstawił propozycje leczenia choroby przewlekłej zastrzegając że raz na 1-2 lata zaproponuje wyjazd do innego ośrodka medycznego w celu ew. weryfikacji rozpoznania i metod leczenia.Przedstawił,niezależnie od choroby,możliwość korekcji soczewkami twardymi,cenę aplikacji -do porównania i namysłu .Wiem od znajomych,którzy od lat leczą się u Niego rodzinnie,że zawsze uprzedza o kosztach-nie spotkała ich nigdy niespodzianka. To był i jest bardzo dobry wybór okulisty.Jestem bardzo zadowolona. P.S.Nie wierzę w zarzuty dot.niespodzianek cenowych.To nie jest sklepik przydrożny lub internetowy.Wysoka jakość ...

To był i jest bardzo dobry wybór okulisty.Jestem bardzo zadowolona.

P.S.Nie wierzę w zarzuty dot.niespodzianek cenowych.To nie jest sklepik przydrożny lub internetowy.Wysoka jakość usługi
musi kosztować.Porównywanie cen soczewek u handlowców i aplikacja w Gabinecie Tego lekarza to nieporównywalne Jakości

Niezwykła precyzja.Cierpliwy-szanujący spostrzeżenia własne pacjenta.Ma niezwykłego "nosa diagnostycznego".Kosztowna wizyta do czasu osobistej oceny jak wiele czasu,sprzętu i pracy (i doświadczenia)otrzymuje się w zamian;inwestycja w te wizyty to dobrze wydane pieniądze! Absolutnie polecam Doktora Ekmana.

Absolutnie to jest nieuczciwy lekarz. Dobierał mi swego czasu okulary i stwierdził że korekcję trzeba podzielić na 3 razy bo od razu oczy nie przyjmą jej od razu ze względu na rzekome zaniedbania w noszeniu okularów z mojej strony. Przez pół roku za wizyty zapłaciłem prawie 500zł. Później w badanie robiłem w Białymstoku i okazało się że te dzielenie nie miało najmniejszego uzasadnienia. Wszystko więc po to by wyciągnąć odemnie dodatkowe pieniądze. Do tego doszedł dodatkowo niepotrzebny koszt związany z wymianą szkieł w okularach. Straszny kombinator nie warto tam iść.