Zbigniew Gawryjołek

Odradzam wizyty u pana dr. nawet jeśli coś jest bardzo pilnego. Pan dr. bardziej był zainteresowany moim życiem prywatnym (nachalnie pytając) niż urazem mojego prawego kolana: "To czym się pani na co dzień zajmuje?" Gdzie pani pracuje?" "To jak pani się utrzymuje? No jak?" (Seksizm, grubiańskie, obraźliwe stwierdzenia ->) "narzeczony... o ma pani sponsora...a sponsor też ma wymagania...."(Jak można komuś sugerować że jest prostytutką?) Bezczelne docinki ze strony pana doktora pokazują brak profesjonalizmu i empatii w stosunku do pacjenta: "To pani nie wie jak stawia nogę? Pijana pani była?". Konsultacja zakończyła się na recepcie na leki ziołowe na które recepta nie jest potrzebna. Brak dokładnego wywiadu, żadnego skierowania na USG czy rezonans magnetyczny w celu określenia uszkodzenia łąkotki. Stwierdzenie że 4 tyg nie mając dokładnego obrazu uszkodzenia łąkotki wystarczy aby się wygoiła. Brak zalecenia rehabilitacji czy dokładnego postępowania w wypadku takich urazów. Zlekceważenie możliwości uszkodzenia drugiego kolana przez obciążenie. Nie polecam, lepiej poszukać ortopedę który faktycznie jest rzetelny i profesjonalny w swoim zawodzie.

Operacja kolana bez efektów, a z negatywnymi efektami ubocznymi, co potwierdziła konsultacja w renomowanej klinice ( ból po kilku latach po operacji Pana dr), do tego opryskliwosć, brak uprzejmości i kultury w stosunku do pacjenta itp. Nie polecam

Wiedzy nie kwestionuje. ale jesli lekarz, czlowiek do ktorego wyciaga sie reke po pomoc, okazuje sie pozbawionym kultury i opryskliwym...nie polecam, nie wroce. Lekarz=krol. Pacjent=pies? Panie doktorze. To tez jest wazne. Szacunek do drugiego czlowieka. Nie wspomne o empatii. Tylko tyle i az tyle.

Polecam. Pan Doktor Zbigniew Gawryjołek to świetny specjalista - zabieg miałam w marcu 2016 -kolano lewe , profesjonalnie tłumaczy cały zabieg jak i daje porady po zabiegu . Godny polecenia. Krystyna

Nie polecam. tego P.doktora.Na wejście i wyjście z prywatnego gabinetu nie można żądać 100 zł.Poza kasą i szybkim wyjściem z gabinetu nic się tzw pacjentowi nie należy,póki nie da znać w następnej wizycie co chce dalej robić ze swoim zdrowiem. Rzecz w tym,ze pacjent nie koniecznie zna się na możliwościach medycznych więc oczekuje opini od lekarza.W moim wypadku nic się nie dowiedziałam poza tym,że czas mój się skończył.(około 8 minut).Tyle mogę powiedzieć.Wybieram się do następnego lekarza może coś się dowiem więcej.

Zbigniew Gawryjołek to świetny,doskonały lekarz i bardzo miły człowiek o dużym sercu.Potrafi cierpliwie wysłuchać każdego i wszystko wyjaśnić.Po operacji nie zostawia pacjenta na pastwe losu,ale dokładnie tłumaczy co ma robić i kieruje na rehabilitacje aż wszystko jest dobrze.Jestem po operacji barku i jestem bardzo zadowolona,dlatego polecam wszystkim tego lekarza.Panie Doktorze całym sercem Panu dziękuję.Janina.

ten człowiek nie powinien być lekarzem , wulgarny w podejściu do pacjenta ,głupie docinki pacjentowi robi tylko to co musi a nawet mniej , nie polecam go nawet najgorszemu wrogowi , myśli że to on jest dla pacjenta a nie pacjent dla niego a w przychodni przyjmuję ludzi chyba za jaką karę

Rekonstrukcja ACL-maj 2011.Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Zabieg wykonany szybko- widać, że człowiek wie co robi.Polecam .Lucek

nie mam nic dobrego do dodania moje kolano po operacji nadaje się do ponownej operacji

Niestety Pan Gawryjołek nie spełnił moich oczekiwań, a raptem chodziło o artroskopie kolana. Na początku szukałem kompetentnego ortopedy i prawdę powiedziawszy sugerowałem się wpisami na tej stronie. Więc jak ktoś podejdzie do tematu jak ja to może się niemiło rozczarować. W Mielcu są zdecydowanie lepsi fachowcy niż ten Pan. Pozdrawiam

Więc jak ktoś podejdzie do tematu jak ja to może się niemiło rozczarować.
W Mielcu są zdecydowanie lepsi fachowcy niż ten Pan.
Pozdrawiam