lekarz Zbigniew Gierzyński

Neurolog

Empatyczny, profesjonalny i bardzo skrupulatny lekarz. Jestem pod opieką Pana doktora i polecam przez duże P Nigdy żaden lekarz nie był tak wnikliwy jak doktor Gierzyński. Znalazł problem i przede wszystkim mi pomógł.

Pierwszy raz w życiu zostałam potraktowana przez lekarza jak śmieć, intruz, nie wiem, jak to jeszcze określić. Poszłam z wynikiem rezonansu mózgu do neurologa dr Zbigniewa Gierzyńskiego na NFZ. Czekałam tyle miesięcy, by usłyszeć, że zadaję po sto razy te same pytania, że mam iść do jasnowidza z Człuchowa lub powróżyć sobie z fusów. Nie dostałam żadnej informacji na temat dalszego leczenia.

Przede wszystkim cudowny człowiek. Empatia i miłość do ludzi. Do tej pory nie spotkałam jeszcze tak cudowego lekarza . Dał mi większą chęć do życia jak psychiatrzy których odwiedzam od lat. Życzę każdemu kto boryka się z depresją trafić w ręce tego lekarza . Atmosfera jest domowa i bardzo przyjazna każdemu. Wielkie dzięki za pomoc

Z Panem doktorem mam styczność nie po raz pierwszy, pomógł mi podjąć decyzję dotyczącą mojego kręgosłupa 22 lata temu i pomógł mi teraz. Jak zwykle się nie zawiodłam. Konkretny i rzeczowy. Serdecznie polecam.

Polecam i to bardzo. Rzeczowo i konkretnie. Lekarz mnie zbadał i już wiedział, że mam przesunięty krążek co potwierdziło później badanie rezonansu. Teraz mam rehabilitację i już jest dużo lepiej. Doktor również jest człowiekiem ciepłym i wyrozumiałym. Dobrze, że do niego trafiłam na fundusz, bo na prywatne wizyty mnie nie stać.

Nie wiem skąd tutaj tyle dobrych opinii na temat tego lekarza, ale może jak sie zapisze na wizytę prywatna to podejście jest inne niż na NFZ. Niestety moje doświadczenie z owym lekarzem nie zaliczam do udanych. Mam 24 lata i ciągły ból w plecach po urazie, udałam sie na płatny rezonans. Na wizytę przyszłam ze wszystkimi badaniami, lekarzowi nawet nie chciało się włączyć płytki z wynikami żeby obejrzeć mój kręgosłup. Jedyne co usłyszałam to, że jak mnie boli to mam wziąć tabletki przeciwbólowe. Poważnie?? Żenada. Udałam się do innego specjalisty z którego jestem w 100% zadowolona, dzięki innemu lekarzowi który zlecił odpowiednie leczenie uporałam się z bólem. Bo niestety ale temu to chyba się nie chciało. w jakim świecie my żyjemy.

Lekarz godny polecenia. Konkretny i sympatyczny. Jestem pod opieką Pana doktora już kilka lat . Mój świętej pamięci mąż mówił -To wielki umysł z tego naszego doktora. Wnuczka pomaga mi to napisać i mam nadzieję, że Pan doktor to przeczyta. Dziękuję Panie doktorze

Wnuczka pomaga mi to napisać i mam nadzieję, że Pan doktor to przeczyta.
Dziękuję Panie doktorze

Pan doktor to cudowny, ciepły i bardzo mądry człowiek. Cieszę się bardzo, że trafiłam na lekarza, który nie patrzy na mnie z góry i rozmawia ze mną tak, żebym wszystko zrozumiała. Wiem, że bez niego moje życie już dawno by się skończyło. Podarował mi nowe baterie i chęć walki. Dziękuję Panie doktorze

Trafiłam do Pana doktora z polecenia i to był strzał w dziesiątkę. Moje badanie i rozmowa w gabinecie na Stefana Batorego trwało ponad godzinę. Nigdy wcześniej żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu .Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem w zawodzie. Polecam

Mną się zajął naprawdę dobrze, mimo wielkiej ilości pacjentów. Uważam, że jest godny polecenia.Nie wiem, czy będzie lepiej, bo jeszcze wiele badań przede mną, ale mam nadzieję, że doktor mi pomoże. Wiktor Lubacz

Wiktor Lubacz