lekarz Zbigniew Głąb

Lekarz rodzinny

można szczerze polecić tego lekarza dobrze diagnozuje i dobrze leczy w dodatku miły,zawsze poświęci tyle czasu ile potrzeba,

super doktor z podejściem do dziecka dobrze diagnozuje i leczy a co najważniejsze nie przesadza z antybiotykami

Często trafiam na dr Głąb na dyżurze nocnym, i za każdym razem stawia prawidłową diagnozę dlatego zadeklarowałam swoje dziecko do tego lekarza gdyż nigdy mnie nie zawiódł . Miałam trudności z zapisaniem się do niego gdyż ma jiż komplet pacjentów.Polecam tego lekarza

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!! Każda wizyta u tego lekarza na dyżurze nocnym była niepowodzeniem-zła diagnoza!Za pierwszym razem podejrzewałam u dziecka ospe ale on "ospy nie widział" na drugi dzień nasza lekarka odrazu stwierdziła ospe.Za drugim razem nie zauważył że dziecko ma szkarlatyne-stwierdził że to zwykła wysypka i przepisał wapno! Każdy z moich znajomych nie ma dobrej opinii na temat dr Głąba-więc to nie jest tylko moja opinia że ten lekarz nie nadaje się do leczenia ludzi!!!!.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!!

miły,kompetentny,skuteczny wizyta przebiega w miłej atmosferze ,dobrze diagnozuje i leczy Polecam

kapitalny lekarz,znakomity kontakt z dzieckiem,miły a przede wszystkim dobrze leczy

znakomite podejście do dziecka ,wnikliwie diagnozuje i trafnie stawia diagnozy-bardzo polecam

uprzejmy wnikliwie zbiera wywiad,dokładnie bada i wyciąga dobre wnioski unika antybiotyków,tłumaczy przyczyny choroby i jej przebieg w trakcie terapi

bardzo dobry lekarz jego diagnozy są trafne chociaż nieraz miałam wątpliwości,jednak w trakcie konsultacji specjalistycznych się potwierdzały ,leczenie które zalecił było zalecane dalej przez specjalistę bardzo polecam

bardzo miły doktor i kompetentny dobrze diagnozuje i leczy zdarza się że za mało czasu poświęca pacjentowi ale jest to związane z bardzo dużą ilością przyjmowanych pacjentów a to że jest niekiedy markotny i małomówny [nie wdaje się w dłuższą rozmowę]jest związane z 24 godzinnym dyżurem po którym musi przyjmować nieraz 70 pacjentów a jest bardzo zmęczony co po nim widać i ja to rozumiem a on sam wielokrotnie przepraszał za jego małomówność spowodowaną zmęczeniem.jest lekarzem godnym polecenia co czynię z wielką radością