lekarz Zbigniew Gola

Reumatolog

2,7
2,5

Skoro jest specjalistą to może niedbać o opinie ale brak uprzejmości to nie tylko wada sklepikarzy zwłaszcza w supersamach

Lek. Gola kilka lat temu pomógł mi przy zmianie lekarstw , bardzo pomogło mi to w leczeniu choroby . Niestety jednak ostatnio musiałam udać się ponownie do lek. Goli.... z niewiadomych przyczyn zaczął mi wmawiać że go atakuje, że nie mam szacunku do niego i jego przychodni .... w pierwszym momencie myślałam że to jakiś żart bo absolutnie nigdy nie atakowałabym lekarza . Z natury jestem spokojną i uśmiechniętą osobą a po wizycie dwa dni byłam przygnębiona jak bym to ja coś złego zrobiła . Pewnie miał jakiś problem i wyżył się na mnie .... lub miał gorszy dzień . Nigdy więcej nie zostawię ani złotówki w tej przychodni. Tak się ludzi nie traktuje!!!!

Byłam u tego lekarza juz 3 razy(NFZ) i postanowiłam, że podzielę się ze światem, ze spotkałam Anioła...a tu taka ilość negatywnych komentarzy? Hmm.. no ja nie zgadzam się z tymi opiniami. Trafiłam do tego lekarza przypadkowo, ogromnie zaskoczyło mnie to, że nie zbagatelizował moich dolegliwości- co większość specjalistów robiło z uwagi na mój młody wiek. Nie oceniam ludzi z aspektu utrzymywania ze mną kontaktu wzrokowego- on skupia się na tym co robi i co się do niego mówi i nie ignoruje tego.. .Bardzo się angażuje,wykonuje i zleca kolejne badania, traktuje ...

.Bardzo się angażuje,wykonuje i zleca kolejne badania, traktuje pacjenta poważnie, nie ponagla, jest wyrozumiały i z szacunkiem odnosi się do pacjenta; podoba mi się jego poczucie humoru, ludziom nieswiadomym moze nadawać dramaturgii, natomiast mnie to skłania do refleksji nad prowadzonym do tej pory stylem życia i nieefektywnym leczeniem.
Bardzo serdecznie go polecam, bo ma ogromną wiedzę! Patrzy kompleksowo, dokładnie diagnozuje, jest konkretny i rzeczowy, wymaga współpracy w działaniu, nie narzuca swojego zdania, jest cierpliwy , mimo, iż mu wchodzę często w słowo.
Uważam, że jeśli ktoś potrzebuje pomocy z zakresu reumatologii czy immunologii to jak najbardziej jest to właściwe nazwisko.

Po wizycie u doktora Goli to tylko samobójstwo zostaje ,lub proszenie się o pawulon ,eutanazię bardzo chamski pan doktor.

Taki doktor jak pan Gola przypomina oficera ze znanego obozu z drugiej wojny a nie człowieka który lekarza ,trzeba sprawdzić na własnej skórze trzeba być naprawdę potrzebującym.

Pan Gola zrobił piękny szpital tylko dla znajomych którzy się leczą tam z NFZ za pieniądze szeregowca który tylko w płaca do kasy pieniądze bo dla szeregowca pod żadnym względem nie ma tam miejsca wyzysk zwykłego człowieka i tyle tematu na temat tego pana.

bardzo chamski w relacji z pacjentem ,traktuje drugą osobę drugorzędnie nawet dobrze nie zbada nie pozwoli na zadanie pytania np. co mi jest odpowiada ze złością ,pokazuje wyraznie swoja wyższość ,jak ktoś już pisał milioner.

pacjent dla tego pana to nic innego jak bankomat z panem nie można rozmawiać na temat choroby on tego nie słucha ,jak próbujemy ponownie opowiedzieć swoje dolegliwości to udaje że się denerwuje wiadomo że chodzi o kasę, kasy nie dostał ale ja w zamian nie zostałem nawet przebadany ,bardzo nie przyjemny, gdy bym mógl to bym go ocenił że to to malarz jak w kawale a nie lekarz

potrafi podśmiewać się z czyjegoś cierpienia w czasie wizyty to mija się z człowieczeństwem ,tyle na jego temat

bardzo nie przyjemna osoba ciężko uwierzyć po wizycie że to lekarz i że tego nikt nie sprawdza np. psychiatra