dr n. med. Zbigniew Grzybowskidr n. med. Zbigniew Grzybowski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Zbigniew Grzybowski

Chirurg naczyniowy

Bardzo dobry lekarz,oddany pacjentowi, uczynny i uprzejmy . Obsługa leczenia najwyższym poziomie. Dobry specjalista

Dobry specjalista

Wspanialy lekarz naprawde godny polecenia Jestem naprawde bardzo wdzieczna za leczenie Doktor mega specialista nawet blizny po zszyciu nie mam 🥰

Wspanialy lekarz naprawde godny polecenia
Jestem naprawde bardzo wdzieczna za leczenie
Doktor mega specialista nawet blizny po zszyciu nie mam 🥰

Lekarz bardzo mily przy pierwszej wizycie obejrzal moj problem i zaproponowal metode leczenia, dokladny czesto pyta sie pacjenta o stopien bolu szczegulnie przy zabiegu laserem informuje co pacjent ma robic po zabiegu. Ogolnie jestem bardzo mile zaskoczona ilosc poswieconego czasu byl bez limitu! Ocena bardzo dobra!

Witam, miałam operację usunięcie żyły piszczelowej oraz usuwanie laserem małych widocznych żył. Jestem bardzo zadowolona ponieważ chciałam by usunął mi drobne żyły w trakcie operacji lecz się nie zgodził, mówiąc że nie chce mnie oszpecić. Sam laser nie był najgorszy, ponieważ jestem odporna na ból a blizny są niewidoczne. Uważam że lekarz jest bardzo świetnym specjalistą i zasługuje na zaufanie. Nie zawsze pacjent wie lepiej i po to mamy tak dobrych lekarzy. Na pewno odwiedzę doktora, ponieważ zajmuje się chirurgią estetyczną :)

miałem żylaki w lewej nodze jestem mlody mam 24 lata noga i mocno dokuczala..lekarze i inni troszke zle podchodzili do mnie bo jak to sie mowi mlody musi byc zdrowy ...Wiec jakos udało mi sie dostac do dr Grzybowskiego ktory przyjal mnie w Lęborku i tu tez operował.Podeszedł do mnie stanowczo wytłumaczył wszystko razem z konsekwencjami zlecil badania i bez gadania zapisał mnie na termin operacji.Według mnie operuje swietnie na nogach i pachwinie nie mam wrecz prawie sladów po zabiegu i zylakach ..Z noga nic sie nie dzialo po operacji zadnych bólów ani nic ..Przed wypisaniem ze szpitala osobiscie przyszedł sam po obchodzie do mnie gdyz wypisali mnie i tłumaczył jak mam postepować w domu jakie leki moge a nie musze brac ..Jestem bardzo zadowolony z calego podejscia do sprawy przez własnie tego Pana lecz nie tylko ja ...Robił też żylaki mojej mamie i jej nogi wygladaja teraz jak u 16-latki hehe tez jest super zadowolona ..Uratował też noge mojego przyjaciela tacie ...Krótko mówiacten człowiek zna się na rzeczy wie co robi i robi to swietnie polecam wszystkim ktorzy maja problemy z nogami ....

wspaniały lekarz,specjalista można powierzyć Mu swoje życie ,mojemu tacie uratował życie a nie było to łatwe,tata miał tętniaka który pękał ale się udało i za to będę wdzięczna Doktorowi z całego serca do końca życia.

Operacja usuniecia zylakow po przebytym wczesniej peknieciu zylaka i owrzodzeniu. Jedyny lekarz ktory bardzo krotko ale zdecydowanie powiedzial co nalezy zrobic aby noge wyleczyc. Wszystkie zalecenia odnosnie dlugosci rehabilitacji oraz zachowania nogi po operacji trafione w 100%. Wiele osob w rozmowie na oddziele zwracalo uwage na to ze pan doktor poswieca zbyt malo czasu pacjentom. Mnie to nie dziwi kazdy ma osobistego lekarza prowadzacego natomiast doktor Grzybowski jest od podejmowania odpowiednich decyzji i to robi b.dobrze. Osobiscie znam kolege ktoremu uratowal noge. W AM w Gdansku po konsylium 3 lekarzy noga byla przeznaczona do obciecia. Od trzech lat kolega chodzi nawet bez laski.A.Szelag

Uratował mi nogę, gdy inni lekarze uważali że nadaje się ona tylko do amputacji.