lekarz Zbigniew Jarząbek

Urolog

Bardzo dobry specjalista urolog.Kompetencja i fachowość oraz życzliwość.Na pięć możliwych punktów daję PIĄTKĘ. Polecam.

Nie kompetentny lekarz za każdą wizytą mówi coś innego nie polecam przy kamicy nerkowej raz są kamienie raz niema co wizyta to inna diagnoza

Doskonały specjalista, wspaniały człowiek. Lekarz z powołania, niezwykle oddany swojej pracy.Dla Pana doktora dobro pacjenta jest zawsze na pierwszym miejscu. Bardzo polecam.

Zdecydowanie nie polecam. Byłam u Pana Doktora z dzieckiem, u którego został zdiagnozowany wodniak. Pan Doktor wykonał dziecku badanie USG. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to że na głowicy USG były włosy łonowe innych pacjentów.

Nie badał pacjenta, odmówił skierowania na dodatkowe badania, na informacje o skutkach ubocznych wzruszył ramionami. NIE POLECAM

Wedlug mnie jest to lekarz zposwiecenia i mam duze zaufanie

Wedlug mnie jest to lekarz zposwiecenia i mam duze zaufanie