lekarz Zbigniew Kamiński

Internista, Neurolog

Jestem młodą osobą, ale mam problemy z kręgosłupem i przyznam, że jeszcze w życiu nie spotkałam takiego lekarza jak Pan Doktor. Patrząc na Jego podejście do pacjenta, życzliwe i kompetentne, bez wyliczania czasu na "sztukę", można śmiało powiedzieć, że ten zawód to Jego powołanie. Oczywiście, szacunek do pacjenta idzie w parze z wykształceniem i wykorzystaniem tej wiedzy w praktyce. Wiele razy otrzymałam cenne rady dotyczące ogólnego dbania o stan mojego zdrowia, niekoniecznie związane z samym kręgosłupem, co świadczy o kompleksowym podejściu. Gorąco polecam.

Bardzo dobry lekarz, widać, że dla niego nie są najważniejsze pieniądze, ale pomoc ludziom. Jest kompetentny i ma świetny kontakt z pacjentem. Z tak dużym i wszechstronnym wykształceniem potrafi, oprócz prowadzenia "tradycyjnej" terapii z użyciem leków, z sukcesem stosować także metody, które inni często odrzucają (terapia manualna)

świetny lekarz! mi i mojemu ojcu kilka razy wypadł dysk i on bardzo nam pomógł

świetny lekarz! mi i mojemu ojcu kilka razy wypadł dysk i on bardzo nam pomógł

Zdecydowanie polecam, mam problemy z kręgosłupem.

Zdecydowanie polecam, mam problemy z kręgosłupem.

Bardzo dobry Lekarz lat 80-tych i 90-tych. od tamtej pory nie mialem kontaktow !!!!!!

Cierpiałam z powodu zwyrodnienia i wysuwających się dysków w późnej ciąży. To był jedyny lekarz który nie bał się wtedy coś z tym zrobić i stawiał mnie na nogi. Lekarz Neurolog a stosuje terapie manualną i nie kpi z tego jak większość lekarzy u których miałam wątpliwą przyjemność wylądować.

Kompetentny i uprzejmy. Polecam, szczegolnie tym powaznie chorym. Specjalista od kregoslupa.