lekarz Zbigniew Kloska

potrzeba więcej takich lekarzy zawsze miły i co najważniejsze zna się na swojej robocie. Nigdy się nie zawiodłem

Mało skuteczny, zbyt mało czasu poświęca pacjentowi. Bardzo czesto aplikuje maluchom antybiotyki.

Lekarz jakich mało.Miły , cierpliwy ,tłumaczy wszystko co trzeba .Leczy moje dzieci od małego.Synowie mają juz 12 i 8 lat.Zawsze jest do niego kolejka , bo ludzie takiego właśnie lekarza potrzebują.

Moi drodzy mój mąż jak była mały leczył się u tego lekarza a teraz my jeśli jest coś nie tak z naszym synem przyjeżdżamy do tego właśnie lekarza.Jest to profesjonalista w pełnym tego słowa wyrazie!Poświęca tyle czasu ile trzeba.Wytłumaczy co i jak!

Cale dziecinstwo cierpialem na astme oskrzelowa, byl rok gdzie moja frekfencja w szkole wyniosla okolo 25% (reszte czasu bylem przykuty do lozka). Dr Kloska leczyl mnie skutecznie nie tylko doraznie ale rowniez udzielal porad co do diety i wielu innych, przyczyniajac sie do stopniowego poprawienia mojego ukladu odpornosciowego. Teraz mam 26 lat i trenuje sztuke walki Muay Thai (bez zadnych problemow). W zeszlym roku ukonczylem 2 pelne maratony (tzn biegi na 42km). Pozdrawiam Panie Doktorze, dziekuje za wszystko, szkoda ze juz sie nie widujemy - ale coz, na tyle byl ...

Pozdrawiam Panie Doktorze, dziekuje za wszystko, szkoda ze juz sie nie widujemy - ale coz, na tyle byl Pan skuteczny:).