lekarz Zbigniew Kossakowski

Lekarz rodzinny

Bardzo dobry i komptentny lekarz.Godzien polecenia.Dokladnie tlumaczy przyczyny dolegliwości.Od lat korzystam z jego rad.

Najlepszy lekarz jakiego znam!!! Leczy cala moja rodzine!!! Zanim wypisze leki, wszystko dokladnie wytlumaczy i wyslucha rodzica. Antybiotyk wypisuje tylko w ostatecznosci.

odradzam. w moim przypadku po kilku błędnie wystawionych diagnozach zmieniłam przychodnię. faktycznie wzbudza zaufanie, lubią go szczególnie panie ale kompetencje na bardzo niskim poziomie.

nie polecam tego lekarza zbywa pacjentów długo trzeba czekać na wizytę nie chce wypisywać skierowań ani recept

Najlepszy lekarz jakiego znam !!! Jest bardzo cierpliwy i dokładny, zanim przepisze leki dokładnie zbada i wypyta o najdrobniejszy szczegół, który może mieć związek z chorobą. Antybiotyk przepisuje w ostateczności. Polecam !!!

poprosilam go o skierowanie do szpitale dla 2 miesięcznej corci bo na usg brzusznym wykryto u niej guzy na watrobie stwierdził że nie widzi takiej potzreby czekałam dwa miesiące do poradni gastrologicznej ( oczewisiciedo do poradni gastrologicznej skierowanie dostalam od innego lekarza bo on twierdził że nic sie nie dzieje i to normalnie.) Dziś leczymy się w szpitaluna odziele onkologicznym z podejrzeniem o nowotworze wątroby a wiadomo że czym wcześniej wykryty rak tym wiekszy % w powodzeniu w leczeniu. Nie chce wypisywać skierowań po ceserce kazał mi isć do szpitala ...

( oczewisiciedo do poradni gastrologicznej skierowanie dostalam od innego lekarza bo on twierdził że nic sie nie dzieje i to normalnie.) Dziś leczymy się w szpitaluna odziele onkologicznym z podejrzeniem o nowotworze wątroby a wiadomo że czym wcześniej wykryty rak tym wiekszy % w powodzeniu w leczeniu. Nie chce wypisywać skierowań po ceserce kazał mi isć do szpitala gdzie urodzilam córke po skierowanie bo stwierdził że jak oni zlecili badanie to oni powinni mi wypisać skierowanie. przez miesiąć czasu mojej córce nie oprzechodzil kaszel on nie widział potrzeby podanie dla niej jakiegoś leku od kaszlu bo stwierdził że na przeziębienie wystarczy siedzieć z dzieckiem w domu nikomu go nie polecam krowa która dużo mowi malo mleka daja on dużo mówi mało robi wyrobł sobie opinie i olewa juz sobie pacjetów !!!!!!!!

bardzo dobry lekarz, profesjonalnie podchodzi za każdym razem do pacjenta. polecam tego lekarza jezeli chodzi o leczenie dzieci.

Najlepszy lekarz rodzinny jakiego znam.Rzeczowy kompetentny.Tlumaczy przyczynę choroby.

Lekarz godny polecenia, opiekuje się moja rodziną od przeszło 10 lat. Kulturalny, uprzejmy i naprawdę dobry fachowiec.

Chodzę do Pana doktora z całą rodziną od lat. Jest to fenomenalny pediatra i lekarz rodzinny. Szczególnie polecam rodzicom małych dzieci. Lekarz z oddaniem, kochający swoją pracę i wiarygodny.