Zbigniew Kotur

Zdecydowanie polecam i zachęcam do korzystania z usług u Pana Zbigniewa. Bardzo dobry, profesjonalny, posiadający duża wiedzę a co najważniejsze miły, sympatyczny i pomocny chirurg. Widać że liczy się dla niego pacjent, jego zdrowie a nie tylko pieniądze. Gabinet jak i sam przebieg wizyt, zabiegów na bardzo wysokim poziomie. Ja u Pana doktora miałem wykonywany zabieg laserowej koagulacja hemoroidów- lhp. Dlugo by opowiadać ale jestem zadowolony, wszystko w jak najlepszym porządku. Ze swojej strony mogę dodać iz Pan doktor jest naprawdę dobrym lekarzem.

Jestem po usunięciu tarczycy przez Pana Doktora.Zawdzięczam Mu życie.Brakuje słów by opisać jak bardzo dziękuję Mu za trud tej operacji i za to że mogę w pełni zdrowia wychowywać swoją córkę.Pozdrawiam,Małgorzata

Jestem po usunięciu kaszka na dekoldzie przez pana doktora za który wziął 400 zł. Po miesiącu kaszak się odnowił, pękł i jest rana otwarta. Jak poszłam z tym do pana doktora to po pierwsze udawał że mnie nie zna, spytał się kto mi to wcześniej usuwał i stwierdził że to bliznowacenie i nic się z tym nie da zrobić. Ludzie wystrzegajcie się tego człowieka, masakra!!!!!!!

zdecydowanie nie polecilabym tego lekarza. trzech czlonkow mojej rodziny doktor leczyl i w dwoch przypadkach spartaczyl - to opinia paru innych lekarzy, ktorzy musieli 'doleczac' i naprawiac, to co doktor zepsul. jedyny pozytywny zabieg to usuniecie 1 pieprzyka. dwa 'nieudane' przypadki to jednorazowe usuniecie 5 znaniom, wszystkie sa do poprawy!! inny lekarz twierdzi, ze zostaly zrobione niedokladnie - koszt zabiegu to 600zl, podejrzewam ze bede musiala zaplacic drugie tyle aby to poprawic. kolejny przypadek to nieprawidlowa metoda usuniecia hemoroida, powiklania, dyskomfort i bol od ponad roku, niegojaca sie od roku rana, uciazliwe leczenie i duzo cierpienia od ponad roku. kolejny lekarz ktory sie teraz tym przypadkiem zajmuje, twierdzi iz ze wzgledu na miejsce w ktorym znajdowal sie hemoroid, usuniecie go bylo bardzo zlym pomyslem i jest mi ciezko w tym momencie zrozumiec jak lekarz z tak duzym wydawaloby sie doswiadczeniem, dorobkiem i renoma mogl sie takiego bledu dopuscic!!! pospiech, niewiedza, niechec - nie mam pojecia!!! na pewno duzo bolu i cierpienia. zdecydowanie odradzam!!!!!!

Miałem do czynienia z różnymi lekarzami. Największą grupę stanowili ortopedzi(pozytywne wrażenia) z chirurgami mniej. Jednak wrażenie w kontakcie pacjent-lekarz bardzo pozytywne. Pan doktor nie tylko wyjaśni o co "biega" ale w dodatku interesuje się pacjentem. Co najważniejsze polecam wszystkim z dolegliwościami chirurgicznymi.

Lepiej unikać tego lekarza jeśli chce się żyć.

Lepiej unikać tego lekarza jeśli chce się żyć.

Fantastyczny, człowiek i lekarz, a co najważniejsze kompetentny. ZAbieg usunięcia guzka hemoroidalnego - szybko, skutecznie i bezbólowo. Czego oczekiwać więcej? Gabinet - na najwyższym warszwskim poziomie

Z jednej strony miły i uprzejmy. Zabieg nie spowodował jakichkolwiek komplikacji. Czystość i wyposażenie gabinetu zdecydowanie ponad przeciętna. A jednak moje wrażenie jest takie, że największy nacisk jest kładziony przez Pana doktora na to żeby wykonać zabieg chirurgiczny, a nie aby nie dopuścić do takiej samej sytuacji w przyszłości. Pan doktor nie mówił o profilaktyce a także nie zalecił udania się do określonego specjalisty. Przy ostatniej wizycie Pan doktor wykonał zabieg połowicznie. Musiałem iść do innego chirurga, który powiedział mi że można było sprawę zakończyć za pierwszym razem. Ja też miałem wtedy takie wrażenie. W ten sposób musiałem dwukrotnie narażać się na niedogodności i koszty. Pan doktor także nie powiedział, że podobny zabieg będzie trzeba wykonać w niedalekiej przyszłości. Mam wrażenie że uznał że będzie boleć i pacjent sam przyjdzie... na kolejny kosztowny zabieg. Poco wyleczyć bardziej opłaca się leczyć. (To jest oczywiście tylko moje wrażenie i opinia, która może być nieobiektywna)

BARDZO DOBRY KONTAKT Z PACJENTEM. CIERPLIWOŚĆ I WYROZUMIAŁOŚĆ PRZY BADANIU. GODNY ZAUFANIA

BARDZI MIŁY I UPRZEIMY LEKARZ ZDECYDOWANIE POLECAM

BARDZI MIŁY I UPRZEIMY LEKARZ ZDECYDOWANIE POLECAM