Zbigniew Kupis

Chirurg naczyniowy, Angiolog

W 100% mogę polecić doktora Zbigniewa Kupisa. Diagnoza na pierwszej wizycie, na drugiej skierowanie do szpitala na operację laserowego usunięcia żylaków. Operacje oczywiście przeprowadził doktor Kupis. Zabieg przebiegł bez powikłań. Po 10 dniach wróciłem do pracy w pełni sił. Lekarz z życzliwym podejściem do pacjenta, wszystko dokładnie wytłumaczy. Szczerze polecam.

Witam,z calą odpowiedzialnosią mogę polecic pana doktora,po ostrzyknięciu moich krwinek i grubszych żylek zniknęły przy czym czuję poprawę gdyż mniej bolą mnie nogi i wyglądają lepiej już po pierwszym zabiegu.Na wszystkie moje pytani dostałam wyczerpujące odpowiedzi.Oczywiście dalej będę kontynuować moje leczenie u pana doktora.

Witam. Polecam wizytę u tego lekarza. Bardzo profesjonalne i cierpliwe podejście do pacjenta. Empatia, życzliwość dla osoby, która po raz pierwszy znalazł się w stresującej sytuacji. Pan doktor bardzo delikatnie przeprowadza wszelkie zabiegi. Jest to człowiek pełen poświęcenia, a przede wszystkim dotrzymuje danego słowa. Polecam ...

Witam.
Polecam raz jeszcze!

Bylem na wizycie u Pana doktorka i jestem zawiedziony, zapłaciłem 100zł.bez paragonu,a powinien wydrukować,powiedział że na moje żylaki niema żadnych leków tyko operacja za 5000 tyś.zł laserowa,inny lekarz natomiast powiedział że nie jest tak zlie z moimi żylakami i można leczyć prochami , wynika z tego że jest to karierowicz,który chce dorobić się dużych pieniędzy w szybkim czasie a pacjent jest nie ważny tylko kasa,poza tym jest arogancki.NIE POLECAM TEGO LEKARZA .

Witam. Jestem po pierwszej wizycie u doktora Kupisa i jestem pod wrażeniem podejścia do pacjenta. Miły, uprzejmy, bez pośpiechu wytłumaczył na czym polega dany problem oraz jakie metody leczenia można zastosować. Szczerze polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Angiolog "?

ANGIODIABETICA
Przemysłowa 46a