Zbigniew Kupis

Chirurg naczyniowy, Angiolog

Witam,z calą odpowiedzialnosią mogę polecic pana doktora,po ostrzyknięciu moich krwinek i grubszych żylek zniknęły przy czym czuję poprawę gdyż mniej bolą mnie nogi i wyglądają lepiej już po pierwszym zabiegu.Na wszystkie moje pytani dostałam wyczerpujące odpowiedzi.Oczywiście dalej będę kontynuować moje leczenie u pana doktora.

Witam. Polecam wizytę u tego lekarza. Bardzo profesjonalne i cierpliwe podejście do pacjenta. Empatia, życzliwość dla osoby, która po raz pierwszy znalazł się w stresującej sytuacji. Pan doktor bardzo delikatnie przeprowadza wszelkie zabiegi. Jest to człowiek pełen poświęcenia, a przede wszystkim dotrzymuje danego słowa. Polecam ...

Witam.
Polecam raz jeszcze!

Bylem na wizycie u Pana doktorka i jestem zawiedziony, zapłaciłem 100zł.bez paragonu,a powinien wydrukować,powiedział że na moje żylaki niema żadnych leków tyko operacja za 5000 tyś.zł laserowa,inny lekarz natomiast powiedział że nie jest tak zlie z moimi żylakami i można leczyć prochami , wynika z tego że jest to karierowicz,który chce dorobić się dużych pieniędzy w szybkim czasie a pacjent jest nie ważny tylko kasa,poza tym jest arogancki.NIE POLECAM TEGO LEKARZA .

Witam. Jestem po pierwszej wizycie u doktora Kupisa i jestem pod wrażeniem podejścia do pacjenta. Miły, uprzejmy, bez pośpiechu wytłumaczył na czym polega dany problem oraz jakie metody leczenia można zastosować. Szczerze polecam.

Polecam wizyty u tego lekarza. Pan Doktor jest skutecznym fachowcem w swojej dziedzinie (chirurgii naczyń). Bardzo mi pomógł w wydawałoby się źle rokującym przypadku (oceny dwóch innych specjalistów). Ponadto odebrałem Jego bardzo pozytywne, pełne empatii i cierpliwości nastawienie do mojej osoby i mojego problemu.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Angiolog "?

ANGIODIABETICA
Przemysłowa 46a