dr n. med. Zbigniew Kuziara

Neurolog

Pan Doktor jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie, poza tymmiły, uprzejmy, poświęcający czas pacjentowi. Serdecznie polecam Pana Doktora!

Serdecznie polecam Pana Doktora!

Bardzo dobry lekarz. Miły, kompetentny, przedewszystkim zna się na tym co robi. Odrazu postawil trafną diagnozę. Pozostaje nawet w kontakcie telefonicznym.

Brak efektów leczenia, brak wiedzy, nie wiem w jaki sposób zrobił doktorat.... .......................................................... ...................................................................................................

Brak efektów leczenia, brak wiedzy, nie
wiem w jaki sposób zrobił doktorat....
..........................................................

Lekarz bardzo mily,kompetentny, zainteresowany pacientem. Poswieca pacientowi odpowiednia ilosc czasu i uwagi.Godny zaufania i polecenia.Przyjezdza na wizyty domowe.

Polecam Pana doktora. Chodziłam do wielu różnych neurologów, leczono mnie na zapalenie nerwu trójdzielnego, a dopiero Pan doktor postawił prawidłową diagnozę i dobrał odpowiednie leczenie. Poświęca pacjentowi dużo czasu, jest cierpliwy, kompetentny, nie jest nastawiony na zarabianie pieniędzy, tylko na pomoc pacjentowi. Mógł mnie mamić i w nieskończoność przepisywać leki, a on powiedział, że muszę chodzić do psychiatry, a nie do niego. Jestem mu dozgonnie wdzięczna i uważam, że to najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam.

doskonaly lekarz jedyna osoba ktora rozwiazala moj problem,poswiecil mi czas,jasno wyjasnil problem zastosowal odpowiednie leczenie prosilam o niedrogie leki i takie wlasnie dobral.skonczyly sie moje problemy i jestem w pelni zdrowa

Odradzam tego "lekarza", ten pan wymyślił sobie taki sposób na zarabianie.Brak wiedzy-ostrzegam wszystkich naiwnych.

nie wiem jakie oczekiwania mieli tamci ludzie,moze tak podeszli do sprawy..mnie w szpitalu leczyli na odwodnienia,udar,zatrucia,Pan doktor doszedl do tego ze to nerwica!dzieki Niemu zyje!bzdury wypiujecie ze brak Mu kompetencji!nie zamieniłabym tego lekarza na nikogo innego!!

uprzejmość nie znaczy że to dobry fachowiec przepisuje za dużo leków tak jakby dla konia

Zła diagnoza i błędne leczenie i poskutkowały tym, ze, stan zdrowotny pacjenta uległ pogorszeniu. Wiedza na niskim poziomie. Zdecydowanie odradzam osobom dbającym o swoje zdrowie.