prof. Zbigniew Leo Giedrojć Juraha

Chirurg plastyczny

Nie polecam!!!!!!!!!!! Gdybym mogła cofnąć czas nie wybrałabym tego lekarza. Zepsuł,, mi powieki górne, a ja przymierzałam się do nosa. Teraz nie myślę już w ogóle o żadnej operacji -doktor skutecznie mnie wyleczył z marzeń o ładnym nosie. Nie można ufać opiniom na forach. Nie wierzę, że te wszystkie pozytywne opinie są prawdziwe, a negatywnych brak. Nie chcę nawet myśleć, co by było z moim nosem. No chyba, że doktor jest dobry w tych trudnych przypadkach jak nos, a takie banalne powieki, to nie dla takich talentów jak ON.

Rok temu robiłam u doktora nos. Jest super, tak super, że teraz zrobiłam powieki. Nie dość, że doktor Giedrojć jest fachowcem w swojej dziedzinie, to jeszcze jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Polecam!

U dr. Giedrojcia miałam robiony nos. Od operacji minęły 3 miesiące, jak dotąd obyło się bez jakichkolwiek powikłań, a efekt tejże operacji jest super. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana dr.

U dr. Giedrojcia miałam robiony nos. Od operacji minęły 3 miesiące, jak dotąd obyło się bez jakichkolwiek komplikacji, a efekt tejże operacji jest super. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana dr.

-Witam czy mogę prosić ta panią o e-mail która napisała że doktor zniszczył jej życie? Mam nie długo operacje i chciałabym porozmawiać pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Białystok"?

Specjalistyczna Lecznica Stomatologiczna Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Marii Skłodowskiej-Curie 24A