lekarz Zbigniew Leszczyński

Laryngolog

Bardzo polecam pana Doktora. Byłam u doktora Leszczyńskiego pierwszy raz i muszę przezywane że bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie wytłumaczone. Super podejście naprawdę jestem bardzo zadowolona z wizyty widać lekarz z powołania. Oby więcej takich fachowców jak pan doktor polecam wszystkim

Mistrz Swiata jak na te czasy ! Swietny fachowiec,cierpliwy i uprzejmy,Lekarz z prawdziwego zdarzenia.Trafna diagnoza oparta na dokladnym badaniu z uzyciem odpowiedniego sprzetu.Poprawa po drugim dniu zazywania przepisanych lekow.Godny polecenia laryngolog.

Mistrz Swiata jak na te czasy !

Bardzo dobry i rzetelny lekarz. Szczegółowo bada i przeprowadza wywiad z pacjentem. Diagnoza trafna. Córka miała wycinane migdały podniebienne i trzeci, ale najpierw było roczne leczenie, bo myśleliśmy że uda się zmniejszyć migdały lekarstwami. Zabieg wykonywany był w Chirmedzie i opinie wystawiam również pozytywną. Zabieg wykonywał dr Leszczyński. Miły, uprzejmy i godny polecenia!

Polecam w 100% tego lekarza. Fachowy, kompetentny i uprzejmy. Był to pierwszy laryngolog, który w ogóle mnie wysłuchał, jedyny, który zbadał, jedyny ciekawy rozwiązania problemu, jedyny, który zdiagnozował co mi jest i jedyny, który nie powiedział mi "Taka Pani uroda, że nie oddycha Pani przez nos i mówi przez nos przez 28 lat". Obecnie jestem po operacji usunięcia 3 migdałka z nosa i wreszcie przestałam oddychać ustami.

Usunąć migdałki to diagnoza po pierwszej wizycie u innej pani doktor.Powiedziałam "NIE"i dobrze bo pan doktor nie postawił takiej samej diagnozy...Wyleczył mojej córce zatoki.Są lekarze i współwłaściciele klinik którzy chcą tylko zarobić.Polecam pana doktora i dziękuje mu za zdrowie córki bez zbędnych zabiegów.

Bardzo dobry i rzetelny lekarz. Szczegółowo bada i przeprowadza wywiad z pacjentem. Diagnoza trafna. Miły, uprzejmy i godny polecenia!

W życiu nie spotkałem się z tak dobrą obsługą lekarską. Ten laryngolog jest wzorem. Jego rady sięgają nawet ponad zakres laryngologii. Wystawia nawet rachunek, co w prywatnych usługach lekarskich jest rzadkością.

Wspaniały specjalista, wszystko zostało mi jasno i konkretnie wytłumaczone(co mi dolega i sposób leczenia). Szczerze POLECAM!

Dr. Leszczyński został mi polecony i niezmiernie się cieszę, że właśnie do niego trafiłem! Widać zaangażowanie i kompetencje. W przyszłości w razie ewentualnych problemów, na pewno pojawię się u Pana doktora, mimo że mieszka we Wrocławiu. Pozdrawiam i polecam!

Po kilku wizytach widać, że zależy mu bardziej na kasie niż na pacjentach. Przepisuje wkoło te same lekarstwa i zaleca kolejne wizyty. Dla dzieci pozornie miły, po badaniu, kiedy gada co wizytę to samo, jest poirytowany, że dziecko mu przeszkadza. Nie słucha za bardzo, co się do niego mówi. Zaleca szczepionkę na odporność mało chorującemu dziecku.