dr hab. n. med. Zbigniew Lorenc

Pan Profesor mnie operował. Podjął się takiej operacji, jakiej przez 3 lata odmawiali mi wszyscy inni specjaliści że względu na szereg powikłań pooperacyjnych i wielu innych ryzykach. Jestem Panu Profesowi bardzo wdzięczna za to co dla mnie zrobił. Zero powikłań, zero uszkodzeń. On jest poprostu aniołem, który z pełną świadomością mogę stwierdzić, że uratował mi życie. Polecam każdemu. Naprawdę to człowiek z pełną klasą, uśmiechem, cierpliwością i szczerze bardzo, ale to bardzo będę mu wdzięczna do końca moich dni.

Byłem u kilku lekarzy prywatnie z bólem w bliźnie pooperacyjnej. Jako jedyny profesor Lorenc szczerze mnie wysłuchał i chciał mi pomoc. Jestem mu bardzo wdzięczny za okazana pomoc. Dla porównania od innego chirurga usłyszałem „ze jego 20 lat bolało po operacji i żyje”. Żałuje tylko ze tak pozno poszedlem do profesora. Polecam bardzo ludzki lekarz.

Żałuje tylko ze tak pozno poszedlem do profesora.
Polecam bardzo ludzki lekarz.

super fachowiec byłem przez tego pana operowany 100% satysfakcji szkoda że nie wszyscy lekarze mają takie podejście do pacjęta

super lekarz i operator , operował moją mamę , która jest zachwycona Panem doktorem. wyjaśnił mamie na czym polega operacja i życie po operacji . Do kontroli chodzi do doktora i nie wyobraża sobie wizyty u innego chirurga

Pan doktor wykonał metodą laparoskopową zabieg usunięcia mojego pęcherzyka żółciowego. Wcześniej próbowałem różnych dostępnych alternatywnych metod pozbycia się złogów w pęcherzyku, ale po kilku atakach i konsultacji medycznej na temat „skutków ubocznych” takich ataków (w tym zapalenie trzustki) podjąłem decyzję o poddaniu się zabiegowi. Jedynym warunkiem było przeprowadzenie zabiegu przez Pana dr hab. n. med. Zbigniewa Lorenca, gdyż wcześniej moja mama była operowana właśnie przez Niego. Niebywałe wręcz podejście i nastawienie Pana doktora do pacjenta (w tym możliwość uzyskania wszystkich odpowiedzi na nurtujące pytania chorego, jak również optymizm doktora z jego zaangażowaniem w proces chorobowy pacjenta - tak bardzo potrzebny szczególnie przed zabiegiem) może być wzorem dla innych lekarzy i z całą odpowiedzialnością można powierzyć „własne zdrowie” Panu doktorowi. Staram się unikać lekarzy stosując domowe metody leczenia, natomiast w razie „wyższej konieczności” skorzystania z pomocy lekarzy muszę mieć 100 % pewność i zaufanie do lekarza. Stąd wybór Pana Doktora. I jeszcze jedna bardzo ważna kwestia – otóż Pan doktor jest osobą bardzo zapracowaną – jednak ma cierpliwość do każdego pacjenta poświęcając mu swój czas. Na pewno mało dziś takich lekarzy „z sercem” dla których każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. Polecam.... (po zabiegu doszedłem bardzo szybko do pełni sił)

nie polebam nikomu!!!! Udaliśmy sie do niegopo tym jak u taty z tomografji odczytano raka trzustki po przeprowadzonej operacji stwierdzoł ze nie da sie usunąć go ze pobrał wycinek do badania i musimy czekac...powiedział ze wyglad to zle ale moze w najlepszym przypadku nie bedzie to rak tylko przewekłe zapalenie trzustki....po 2 tygodniach okazało sie ze to zapalenie trzustki a nie rak!!:) byliśmy tacy szczesliwi ze sie nie da opisac na co pan doktor ze to i tak trzeba obserwowac bo moze sie cos dziac...ale zawsze to lepiej niz rak!! ...

byliśmy tacy szczesliwi ze sie nie da opisac
nie przepisał tacie NIC tylko leki przeciwbólowe a na to zapalenie nic kompletnie nic stwierdził ze potrzebna jest tylko dieta a no i kazał sie pojawiac u niego w poradni raz na miesiac i bedziemy obserwowac.

wróciliśmy do domu szczesliwi ale nie dawało nam to spokoju bo tata bardzo cierpiał nie mogł wg jesc
zaczeła sie nasza wędrówka po lekarzach odwiedzilismy chyba kazdego w promilu 100 km kazdy co innego no i kazdy opierajac sie na tym ze to nie rak mowił dietai takie tam nic....w koncu trafilismy na lekarza który wysłał tate na ponowna tomografję no której wyszło ze to rak który już sie rozrósł i ze bedzie go operował musi zobzczyc co i jak
operacja była wczoraj
okazało sie ze rak jeest juz bardzo zaawansowany z przerzutami które trzeba jeszcze potwierdzic ale sa napewno i ze trzustka rozrosła sie do takiego poziomu ze zaczeła uciskac żółć która w skutek tego zaczeła wypływac do ciała.
jest zle
gdyby tata dosstał chemie juz w sosnowcu moze teraz nie było by tak...a podobno taki stan rzeczy był juz podczas operacji w sierpnui na co pan lorenc nie zareagował wg
nie poleam go jest okropny

Wspaniały fachowiec, dziękuję Doktorze za pomoc.

Wspaniały fachowiec, dziękuję Doktorze za pomoc.

Lekasz naruszył moje zaufanie. Wizyta prywatna, płatna, a nie spełniająca oczekiwan. Zdecydowane NIE dla tego lekarza.

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim.Zawsze można na Niego liczyć.

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim.Zawsze można na Niego liczyć.