lekarz Zbigniew Maciaszek

Lekarz bardzo złośliwy , każda wizyta kończyła się płaczem , za każdym razem złośliwe komentarze i gdy poszłam po zaświadczenie do becikowego to powiedział , że już przyszłam po pieniądze i w dodatku powiedział , że mi nie wierzy że dziecko urodziłam . Nie polecam lekarza

Świetny lekarz chodziłam do niego z 3 ciazami miałam u niego zabieg nie wyobrażam sobie innego ginekologa . przesympatyczny dokładny miły itd.

Beznadzieja. Poszłam do tego lekarza z polecenia kilku osób, nie mam pojęcia z czego wynikają takie pozytywne opinie?! Sztuczna uprzejmość, brak odpowiedzi na moje pytania, ciągłe zerkanie na zegarek podczas wizyty. Nie polecam!!!!!

to dobry lekarz tylko ma mała wadę nielubi kobiet które go lecewarzą i nie stosują się do zaleceń ale to chyba żaden lekarz tego nielubi warty zaufania

nie ma lepszego lekarza z Lipna Placek sie przy nim chowa. I w Lipnie to rzeżnia polecam rodzić w Rypinie u doktora. Pielęgniarki super nie to co u nas ze ;przychodza za kare do pracy.

BARDZO SYMPATYCZNY,NAPRAWDE POLECAM!MIALAM ROBIONY ZABIEG U NIEGO

BARDZO SYMPATYCZNY,NAPRAWDE POLECAM!MIALAM ROBIONY ZABIEG U NIEGO

Cudowny lekarz. Gotowy pomóc w każdej chwili, nawet w dni wolne. Wizyty prywatne nie są kosztowne i nie traktuje wówczas pacjentek inaczej. Polecam.

Super lekarz ! nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Polecam !

Super lekarz ! nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Polecam !

Świetny lekarz dla każdej kobiety. Najlepszy ginekolog chyba pod słońcem. Pełnia profesjonalizmu.

to dobry lekarz mam do niego zufanie sylwia

to dobry lekarz mam do niego zufanie sylwia