dr n. med. Zbigniew Maczuga

DZIĘKI JEMU BYŁAM W CIĄŻY DOKOŃCA PROWADZIŁ.MY Z MĘŻEM JESTEŚMY ZADOWOLENI. BO DZIĘKI JEMU MAMY ŚLICZNĄ CÓRECZKĘ

Lekarz wykonujący swoje obowiązki sumiennie, bez pośpiechu, profesjonalnie, posiada dużą wiedzę specjalistyczną,po pierwszej wizycie zdobył u mnie bardzo duże zaufanie, poza tym podchodzi do pacjenta z wielkim sercem.

Jest to mój pierwszy lekarz-ginekolog i jestem naprawdę bardzo mile zaskoczona. Jak kazda kobieta bałam sie pierwszej wizyty, lecz jak się potem okazało niepotrzebnie, do tej pory mile ja wspominam(jeśli mozna tak nazwać wizytę). Muszę przyznać, że regularnie odwiedzam ten gabinet. Pan dr jest miły, delikatny, odpowiada na kazde pytanie oraz doradza. Naprawdę polecam tego lekarza każdej kobiecie!