lekarz Zbigniew Majcher

Internista, Kardiolog

2,1
2,1
1,8

Z całą stanowczością przychylam się do poprzednich negatywnych opinii. Lekarz nie uprzejmy, arogancki, nie słucha pacjenta, dopuszcza tylko krótkie odpowiedzi na swoje czasem bezsensowne pytania. To on rządzi i w gabinecie i w poczekalni wyznaczając zgodnie ze swoim widzi mi się kogo następnego łaskawie przyjmie. W gabinecie można usłyszeć "cicho, siadać, milczeć, ja mówię itp.". Dzisiaj o godz. 11.30 (pod gabinetem byłem od 9.15) na moje słowa, że teraz moja kolej na wejście, ponieważ mam wyznaczoną wizytę na 10.00 a "Pan" doktor przyjmował już z godz. 10.30 poprosił do gabinetu Panią(fakt - starsza osoba) zwracając się do mnie cytuje " to se jeszcze poczekasz". Odpowiedziałem tylko, że nie jesteśmy na ty i tyle, wyszedłem. Wizyta u "specjalisty" przepadła. "Pan" doktor wiek - chyba już powinien ustąpić miejsca młodemu pokoleniu, ja dla ścisłości 60 lat. Dopuszczalny do zaakceptowania przez pacjenta w potrzebie poziom chamstwa "Pana" doktora został przekroczony. Jeżeli ktoś chce poprawić stan swojego zdrowia, a w szczególności serca - proszę poszukać innego kardiologa.

Lekarz który nie słucha pacjenta, mruczy coś pod nosem i pomimo bardzo złych wyników twierdzi, że jak pacjent nie traci przytomności to należy tylko i wyłącznie obserwować. Żenada!!!

Stanowczo odradzam wizytę u tego lekarza. Niestety fatalne podejście do pacjenta, arogancja i brak taktu, a ponadto mania wyższości wyróżniają Pana Doktora.

Fochowiec!!! Przyjmuje od 8.30, do godziny 10 przyjęty jeden pacjent, dwie przerwy na kawkę i serial na netflixie.

Szkoda słów, aby opisać podejście tego lekarza do pacjenta. Arogancki, kompletnie nie słucha ci się do niego mówi. Totalna porażka , nigdy więcej.

Nie bez powodu do innych kardiologow czas oczekiwania na wizyte to ponad pół roku, a tu po tygodniu wizyta! Pan dr już dawno powinien być na emeryturze, żadna z osób czekających ze mną na wizytę nie wypowiedziała się o Panu dr pozytywnie i już wiem dlaczego. EKG trwające max 10 sekund! Na wizycie niemierzone jest nawet ciśnienie, lekarz arogancki, nie potrafi wystawić prawidłowej diagnozy, leczy na hybił-trafił. OMIJAC SZEROKIM LUKIEM!!

Brak kompetencji, nie potrafi poprawnie przeprowadzić wywiadu. Arogant. Bardzo niegrzeczny. Nie wzbudza zaufania. Radzę unikać.

Po zastosowanych lekach 3 dni spędziłem w Szpitalu z zawrotami głowy, nigdy do tego Pana już nie pójdę i odradzam innym, gbór to najdelikatniejsze słowo go okreslające, czas na stałą emeryturę, czas najwyższy a nie truć ludzi!!!!!

bardzo kompetentny specjalista specyficzne podejście do pacjenta jednak jego kompetencje nie budża najmniejszej wątliwosci

bardzo kompetentny specjalista

bardzo kompetentny specjalista