lek. med. Zbigniew Martyński

Znakomity lekarz, który zastosował terapie po której moje dolegliwości ustąpiły. Byłam już przynajmniej u 4 lekarzy bez żadnego efektu.

Uważam, że Pan Doktor powinien jeszcze wiele nauczyć się od swoich kolegów po fachu, gdyż tytuł doktora do czegoś zobowiązuje. Mam wrażenie że pan doktor podejmuje się jedynie rutynowych konsultacji i podstawowego leczenia, a wszelkie przypadki wymagające większego zaangażowania odsyła do innych lekarzy. Jako pacjent poczułem się potraktowany bardzo powierzchownie w trakcie wizyty i wszystkim zdecydowanie odradzam tego "specjalistę".

Niestety dołączam do grona osób bardzo niezadowolonych z wizyty u Pana Doktora. Uważam, że brak w tym wypadku odpowiednich kompetencji. Czekałam na wizytę miesiąc, gdyż Pan doktor jako jeden z niewielu ortopedów robi w placówce w ktorej się leczę i USG, i tym samym konsultuje. Niestety, uważam to za czas stracony, gdyż Pan doktor odmówił podjęcia się prostego leczenia i skierował mnie na USG do innego ortopedy. Podsumowując - ODRADZAM.

Doskonały lekarz. Pełne kompetencje. Rewelacyjny w kontakcie, super komunikacja. Generalnie życzyłabym wszystkim spotkania z takim lekarzem jak Pan Doktor. Pomijam fakt ze postawił mnie na nogi i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Wielkie dzięki Doktorze M.